2733
2734
عنوان

شماره شبا بانک ملی چطوری بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 34 پست
تو گوگل سرچ کن شماره کارتو میزنی شماره شبا میده بهت

سایت بانک ملی میگه شماره حساب وارد کن

یا سیبا اصن سیبا چیه؟

نمیخام برم بانک چون خیییلیی بانکانون شلوغه

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
سایت بانک ملی میگه شماره حساب وارد کن یا سیبا اصن سیبا چیه؟ نمیخام برم بانک چون خیییلیی بانکانون ش ...

تو چوگل شرچ کن

شماره شبا بانک ملی

ی سایت میاد

شماره کارتت میدی

شبا رو بهت میده

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. اگه سهام عدالت ازاد نکرده باشی هم باید ثبت کنی؟ یا همون که کد ملی با شماره تلفن یکی باشه کاف ...

من فقط برا سهام عدالت نمیخام بوس هم میخام

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2731
تو چوگل شرچ کن شماره شبا بانک ملی ی سایت میاد شماره کارتت میدی شبا رو بهت میده

مرسی عزیزم 

سلام بله باید واسه دریافت سود احراز حویت بشی.توسجام

انجام دادم.نوشت کد احراز تا 48 ساعت فرستاده میشه.درسته دیگه یا کاری دیگه هم هست باید انجام بدم.؟

ممنونمواسه راهنمایی تون

2740
انجام دادم.نوشت کد احراز تا 48 ساعت فرستاده میشه.درسته دیگه یا کاری دیگه هم هست باید انجام بدم.؟ مم ...

نه دیگه منتظربمونید تابیاد.خواهش میکنم اگه مشکلی بودخوشحال میشم کمکتون کنم.

سلام بریدسایت سجام وثبت نام روبزنید بعدثبت نام نهایی ی کد10رقمی میاد بعدش برید احراز حویت این کدروبز ...

من ثبت نام کردم وده تومان هزینش شدولی کدده رقمی برام نیومد بایدکدوم مرحله روبزنم که کدبیادبرام اگه میدونیدلطفا راهنمایی کنید

2706