2737
2734
عنوان

دختر بچه ۱۰ ساله دوست پسر داشت!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 9119 بازدید | 64 پست
عادت به جستجو کردن تاپیک های دیگران ندارم بخوام نقط ضعف یا فلان‌پیدا کنم من تاپیک میرم معمولا بحث دو ...

عزیزم نیازی نیست انقدر ادامه بدی!

شما بدون اطلاع داری میگی کی تند خو هست کی نیست

بنظرم روی دیدت کار کن چون من تند خو نیستم

خودت بد برداشت کردی

الانم این تایپکو نزدم که بخوای از عادت هات بگی

اگه هم میگم برو تایپک قبلیامو بخون برای این هست که بیینی رفتارم با دیگران چیه بعد یک طرفه به قاضی بری

عزیزم مهم ذات پاک

یعنی شما بر این باوری که هر کاری که ادم خواست بکنه نهایتا بگه ذاتم پاکه. رفته رفته پاکیش و از دست میده من دست پدرم سیگار ندیدم ولی دست دختر های دبیرستانی پیک و مشروب و الکل دیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نیازی نیست انقدر ادامه بدی! شما بدون اطلاع داری میگی کی تند خو هست کی نیست بنظرم روی دیدت کا ...

اتفاقا شما داری یه بحث رو کش میدی یه سوال کردم می تونستی میلایم تربگی یکی بد گفتید و اینکه ادم باشخصیت و خوش اخلاق همه جا باید مراقب رفتارش باشه نه بگه فلان تاپیک مو برو ببین به همچین ادمای میگن دم دمی مزاج هرلحظه یه رفتاری دارن بعدشم عزیزم من به شماهم گفتم موفق باشی یعنی این بحث کات بشه الانم‌میگم موفق باشی روزت خوش دیگه کات کنیم

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
ارهههه با شمشیر همدیگه رو کتک میزدیم شمیشیر هارو بهم نمیزدیم ک لامصب خیلی درد داشت بدنمون سرخ میش ...

اره دقیقا 

تازه ذوقم میکردیم  

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2731
اتفاقا شما داری یه بحث رو کش میدی یه سوال کردم می تونستی میلایم تربگی یکی بد گفتید و اینکه ادم باشخص ...

درسته 

شخصیت ادمارو میشه از دیدگاهشون هم شناخت

ادمی که چیزی از طرف نمیدونه و همش قضاوت میکنه هی یه رفتاری رو بهش نسبت میده دقیقاً داره شخصیت اون ادم رو زیر سوال میبره هی هیچی نمیگم ولی شما هی میگی تند خو تند خو

بهتره دیگه چیزی نگی چون هرچی رفتار بوده تا الان بدون هیچ آگاهی بهم نسبت دادی و همش از شخصیت بد حرف زدی در حالی که هیچی ازم نمی دونی و انتظار داری اصلاً ناراحت نشم 

پس بهتره دیگه انقدر شخصیت آدمارو زیر سوال نبری

و دیگه چیزی پست نکنی

موفق باشی