2733
2734
عنوان

خاک بر سر دوستم باز رید به همه برنامه ها و نقشه های من

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 38 پست
اعتماد به نفس و غرورشون و همچنین ادددب 

مرسی عزیزم

یعنی قیافه براشون مهم نیست؟

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مهمه حتما

من قیافم اوکیه و پسرا هم اویل خیلییییی بهم پیشنهاد میدن ولی بعد از یه مدتی سرد میشن 

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
2731
من قیافم اوکیه و پسرا هم اویل خیلییییی بهم پیشنهاد میدن ولی بعد از یه مدتی سرد میشن 

زیاد رو میدی بهشون؟

یه مهارت عجیبی دارم تو بازی کردنو باج نمیتونه بگیره هیچ خدایی از من!
زیاد رو میدی بهشون؟

اره کلن بلد نیستم چطوری حرف بزنم باهاشون هم بهشون رو میدم و هم خودمو مظلوم نشون میدم  

اره کلن بلد نیستم چطوری حرف بزنم باهاشون هم بهشون رو میدم و هم خودمو مظلوم نشون میدم    

کتاب زنان زیرک جلد اول و دومش رو بخون خیلی کمکت میکنه 

اصلا نباید رو بدی یا زنگ بزنی و پیام بدی خیلی خودمونی ام نباید باشی در کل برات مهم نباشن

یه مهارت عجیبی دارم تو بازی کردنو باج نمیتونه بگیره هیچ خدایی از من!
کتاب زنان زیرک جلد اول و دومش رو بخون خیلی کمکت میکنه  اصلا نباید رو بدی یا زنگ بزنی و پیام بد ...

چشم 

مرسی عزیزم از راهنماییت♥♥♥

2740

پستت رو تو اون تاپیکه خوندم

🤣🤣🤣وایی خدا نکشت

با همه وجود تف کردی🤣🤣⁦👍🏻⁩⁦👍🏻⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘