2733
2734
عنوان

بالاخره با نامزدم صحبت کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1370 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم چی بگم من از نزدیک زندگی معتاد رو دیدم هم سنای هم صنعتی همش آشغاله و هر چه بگذره بدتر میشن ...

ن پدرمم اعتیاد داره ب تریاک شوهر دخترخالمم بعدم از زندگیش راضیه میگم پدرم ب ما سختی داد میگه بستگی ب ادمش داره شوهر من خرجی میاره کارش سخته مصرف میکنه😑 چقد پروسه ترک سخته فک کنم منم پیر شم کم عذاب نکشیدم تاالان 

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت
تازه میگف تو صورت مسئله رو پاک میکنی نباید بخاطر یه مسئله ب همه چی پشت کنی

اگر عاشق خودتی که باید هم باشی زندگیتو نجات بده 

هر وقت ترک کرد و چند سال هم پاک موند  بره به ازدواج فکر کنه 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2731

لطفا لطفا خیلی خیلی تو این مساله جدی باشه، 

بخاطر همین اعتیاد چه زندگی ها که خراب نشده و چه زوج هایی که بدبخت نشدند

بهس فرصت بده و اگر زد زیر قولش برا جدایی پافشاری کن، ان شالله که سریعتر ترک کنه عزیزم

ولی باید خیلی مواظب باشی چون به این راحتی نمیتونن بزارن کنار .

2740

حالا که عقدشی بهش یه فرصت بده اما اگر ترک نکرد جدا شو که بیچاره میشی، خدا شاهده یه خانومی ۲۵ ساله شوهرش دو ماه تو ترکه ۶ ماه میکشه، این خانمه یه روز خوش نداره، همه مسخره ش میکنن که شوهرت باز تو ترکه؟ خدا لعنتش کنه شوهرشو

مواظب باش بزرررررررررگ ترین اشتباه زندگیت رو مرتکب نشی

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

سلام ترک کردن راحته اینکه تداوم داشته باشه مهمه که99درصد مواقع اینجور نیست یعنی نکه نخوان نمیتونن شما واقعا به نظر من تجدید نظری کن تو اشنا من چند مورد دیدم بارها رفتن ترک کردن ولی باز لغزش کردن ریسک نکن که اصلا ارزش نداره و نتیجه هم نمیده شاید یه مدت خوب بشه ولی باز بعد از یه مدت شروع میشه

اها منم میخوام جدابشم توعقدم... میتونم بپرسم ازدواج اولت چراجداشدی

قصش طولانیه تو یه اکانت دیگه کامل توضیح دادم😐خلاصش اینه که اصلا تفاهم نداشتیم دنیامون باهم فرق داشت و اینکه نامزدم خاهان طلاق بود 

من خدا را دارم♥️خدایا بابت تموم نعمتایی که بهم دادی شکرت
تشنج میکنه ابرو برام نذاشته باحرفا و حرکاتش

منم ترامادول میخوردم ولی حرفام حرکاتم بد نبود تشنجم نمیکردم حتما دوز بالا میخوره ک تشنج میکنه.. ترامادول خیلی وزن و میاره پایین و لاغر میکنه ادمو زیر چشارم سیاه اصن نمیزاره ادم چیزی بخوره... ولی حرف و حرکات و اینا هروقت نعشه بشی اینطوربه خب دوز بالا نخوره... ترکش واقعا سخته