2737
2739
عنوان

با شوهری که میدونی علاقه ای بهت نداره چه باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 39 پست

جدایی بهترین گزینه هست آدم به محبت نیازداره اینکه شوهرت باشه حتی دستتم نگیره سخته به این نمیشه گفت زندگی بریدپیش مشاوردرست نشدقیدش بزنیدبهتره چون روح خودتون آسیب میبینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اولا اینجور نبود ،ولی اهل ابراز احساساتم نبود ،تا اینکه بچه اول دنیا اومد و بیماره ،نه ساله که شبا شاید دو ساعت بخوابم ،اونم اذیت میشه،روزم خیلی بچه اذیت میکنه

شرایط من خیلی بده ،دوس دارم حداقل یه چیزی بگه بدونم قدر دانه ،چون شرایط بچه جوریه حتی پنج دقیبه هم نمیشه تنهاش بذارم

سالهاست حتی یه جشن کوچولو هم نرفتم،نه تفریحی ،نه مهمونی ،آخه کی مثل من تحمل میکنه،این شرایط رو اخلاقم تاثیر گذاشته ،گهگاهی بد اخلاق میشم چون مدام خوابم میاد ،سر درد دارم ،خو دست خودم نیست ،اونم ازم فاصله گرفته ،دیگه علاقه ای نمیبینم ،چند بار تو دعوا گفت ملاحظه قوم و خویشی میکنم وگرنه....ما نسبت فامیلی هم داریم

منم احساس میکنم شوهرم دوسم نداره   همش چشمش دنبال بقیه اس😔

نمیدونم دنبال بقیه باشه یا نه ،ولی میفهمم که دوسم نداره ،حتی بهش میگم دروغکی هم نمیتونی بگی عزیزم ،میگه باشه ولی نمیگه

اینجورم که نمیشه اصلا هیچ رابطه ای نیس نه کلامی نه محبتی و نه زناشویی

زناشویی هست ولی ،من حسی ندارم ،دست خودم نیست ،اونم فهمیده ولی ،اگه فهمیده و براش مهمه چرا هیچ اعتراضی نمیکنه ،

اصلا تا حالا یک بار بهم نگفته خوشکلی ،یا خوش تیپی ،یا لباس خوشکلاتو بپوش

زناشویی هست ولی ،من حسی ندارم ،دست خودم نیست ،اونم فهمیده ولی ،اگه فهمیده و براش مهمه چرا هیچ اعتراض ...

دوستت داره مطمعن باش ولی بلد نیست نشون بده مگه همه شوهرا میگن خوشگلی و از این حرفا سعی کن رابطه را خودت بهتر کنی نشون بده دوستش داری

رابطه اتون چطوره؟؟  شرایط سختی داری خدا کمکت کنه

یه نی نی هم دارم،درگیر اونم هستم ،

خوب درسته برا دوتامون سخته ولی اون کل روز بیرونه ،کار راحتی داره ،تقریبا همش نشستن و فوتبال میبینن ،

و در عوض من مدام در حال اضطراب ،آخه شرایط بچه بزرگم خییییلی بده ،شدیدا تحت فشارم ،پوستم از بی خوابی نابود شده ،بیست سال پیرتر شدم انگار ،کمر درد و...کلی مشکلات ،خوب من که اینجوری نبودم،تو این زندگی برام پیش اومده ،باید درک کنه

دوستت داره مطمعن باش ولی بلد نیست نشون بده مگه همه شوهرا میگن خوشگلی و از این حرفا سعی کن رابطه را خ ...

میدونه دوسش دارم ،

ولی کلا اعصاب ندارم

فکر میکنم شدیدا نیاز به مشاوره داریم

همش طلاق میاد تو ذهنم

2706