2733
2734
عنوان

حالم از خودمو شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 55 پست
يعني چقد حرفه اي تعريف ميكني كه تا اين حد باورش ميشه😂

😂😂😂خخخ اره ولی قشنگ میرم تو حس ازش تعریف میکنم واقعا به خودش میگیره 

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

بهش بگو مني كه دلم مدام برات شور ميزنه هروز اول صبح برات صدقه ميدم ايت الكرسي ميخونم تعريفتم ميكنم  قبلش توي دلم دوتا ماشاءالله ميگم ميشه حواسم بهت هست عزززززيززززِ دلم،  عشقم،  مردِ من . آخه آدم كه هرچي انجام ميده رو به زبون نمياره . يه دونه عشقِ من ، تو دلم ميگم تو دوست داري بلند بگم اجنه بشنون اونا چشمت بزنن ؟ واي طوريت بشه كه من دق ....... ميشم 🤫 بگو بشكن مكروهه چون جن جذب ميكنه 

حالا كه انقدر خوشش مياد تو هم تا ميتوني براش زنجير بباف بنداز پشت كوهش حالشو ببره 

بدت نياد از خودت چرا بدت بياد دوسه بار بهش بگو ميره تو ذهنش ديگه اينجوري نميكنه دعوا هم نميشه دلخورم نميشي كيفم ميكنه عشقم عزيزم كني دوتا عشقمم اون ميگه خدارو چه ديدي شايد يه عشقولانه هم زدين 😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفتن این حرفاش ینی چشمم شوره.یبارم جلو خاهرش گفت چشمت میگیره ها خیلی بهم برخورد

پس حتما باهاش سفت و محکم حرف بزن نذار کینه بشه تو دلت که نفرت میاره ...ولی بعضی پسرا هستن بدون قصد و نیتی از روی عادت اینکارارو میکنن فکرنمیکنن طرفشون ناراحت بشه ...ولی همیشه بیان کردن مشکل بین دو طرف بهتر از خودخوری و کینه است یادت باشه  گلم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
بهش بگو مني كه دلم مدام برات شور ميزنه هروز اول صبح برات صدقه ميدم ايت الكرسي ميخونم تعريفتم ميكنم & ...

عزیزم از جن میترسه شب خاب میبینه یبار خاب دید گازم گرفت یبارم چنگم گرفت 

😔 ای کاش دیر تر ازدواج میکردی فقط همین !

اره عزیزم وولی کاریه که شده یکمی گاهی پشیمون میشم

2740
پس حتما باهاش سفت و محکم حرف بزن نذار کینه بشه تو دلت که نفرت میاره ...ولی بعضی پسرا هستن بدون قصد و ...

مرسی عزیزدلم 

2706