2733
2734
عنوان

چیکارکنم من😭😭😭😭😭😭😭😭

255 بازدید | 20 پست

دوس پسرم ک یه جورایی نامزدیم خانواده ها میدوننو عیدم قراره عقد کنیم...بعد ت پیج اینستاش تنها دختری ک فالو داش من بودم اما دیروز دیدم یه دختردیگ روفالو کرده بعد فقط این فالوداشتش دخترع ن بعد دختره ۶ هزارتا فالوور داش و ۳۰ تام فالوکرد و عکسشم یه دختره بود. ک بایه سگ بزرگ وایساده بود بعد بهش گفتم چرافالو کردی گف ک عکس سگ داش رفتم دیدم بعدم گف چون ناراحت شدی بلاکش میکنم بعد بلاکش کرد...امروز خونمون بود گفتم این کی بود رفتی دایرکتش گف اره رفتم گفتم سلام این سگ خودته گفته چطور اینم گفته توله دار ه میفروشی اینم گفته ن و دیگ حرفی نزدن...گوشیشم چک نکردم خودش برام گف...الان شما جای من بودین چ جوری باش رفتارمیکردین؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

بعد منم بایه پیج فیک فالوش کردم قبول کرد زیرپستاش همه عکس پروفایلاشون گنده لات بودن واسش کامنت گذاشته بودن

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سخت نگیر هرچی سفت وسخت بگیری یه جا بد به ضررت تموم میشه

اخه چرا باید بره حرف بزنه ب این چه اخه کاش میگف حرف تزدم باهاش😞😭

عزیزم انقدر زود قضاوت نکن

کاش نمیگف ک رفتم باش حرف زدم کاش میگف حرف نزدم🙁

عزیزم مرد درست حسابی خیانت نمیکنه خودتو اذیت نکن اگ خیانت هم کرد بنداز جلو سگا😐😐

😂😂😂😂

اخه مبگم کاش ب من نمیگف ک حرف زدم کاش دروغ میگف😭

2738
اخه چرا باید بره حرف بزنه ب این چه اخه کاش میگف حرف تزدم باهاش😞😭

خخ.همیشه خوب فکر کن

راست گفته بهت نه دروغ.

بعدم چیز خاصی نیست.

مردا رو انقدر پا پیچشون نشو بزرگترین نصیحتی که میتونستم بکنم بهت همینه

خخ.همیشه خوب فکر کن راست گفته بهت نه دروغ. بعدم چیز خاصی نیست. مردا رو انقدر پا پیچشون نشو بزرگتر ...

همین عین خرس مهربون یهو راسگوشد احمق خر 🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁😂😭😭😭

😂😂😂😂 اخه مبگم کاش ب من نمیگف ک حرف زدم کاش دروغ میگف😭

بابا ی سوال پرسیده چقد سخت میگیری بیخیال شما تا حالا نشده بی منظور با کسی صحبت کنید؟؟

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..
بابا ی سوال پرسیده چقد سخت میگیری بیخیال شما تا حالا نشده بی منظور با کسی صحبت کنید؟؟

چراشده ولی خب ماخانما خیلی بهتراقایونیم

2706