2752
2734
عنوان

انگار جز گریه کاری ازم برنمیاد دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو خداروشکر کن نی نیت سالمه و مشکلی نداره.....الکی هم آبغوره نگیر تو این شرایط! ببخشید رک میگما! آخه عنوان تاپیک رو دیدم گفتم خدای نکرده چی شده!اینهمه بچه تو دنیا دارن شیر خشک میخورن هیییییچچچچچ مشکلی هم ندارن! والله!
سمیرا جون حتی اگه مطمئنی یه قطره هم نداری دست از شیر دادنش بر ندار منم عین شما بودم میرفتم دوش حمامو باز میزاشتم تامیتونستم زار زار گریه میکردم ولی نا امید نشدم و نتیجه گرفتم ! در کنارش شیر خشک رو هم جا بده ولی بسمت کم کردنش پیش برو و مطمئن باش مشکلت حل میشه
عزیزم فقط مطمین باش که شیر میاد مطمین باش
اسم هایی که بابام رو پسرم گذاشته شامل: پسرک خرما فروش. میرفندرسکی. یه شعر هم براش ساخته:یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه پسر خوشگلی بود همونجا نشسته بود از بالا هه هه میکرد از پایین تر تر میکرد اگه گفتی اون کی بود یه پسر خوشگلی بود
سمیرا جون خیلی ها دیر شیرشون میاد با شیرخشک سیرش کن ولی هرقدرم میتونی بزار مک بزنه خودتم تقویت کن.ببین خانم ل نهایتا شیرتم نیومد مهم نیست خیلی بچه با شیرخشک بزرگ شدن هیچیشونم نشده.من از روز دوم تا الان که7ماهه پسرم هم شیر خودمو خورده هم شیر خشک چون شیرم کمه. من نمی فهمم عذاب وجدان چرا داری؟مگه عمدا شیر نداری؟نذار حرف دیگران اذیتت کنه ایشالا اگر شیرت اومد میدی نی نی گلت بخوره.نیومدم فدای سرت و نی نی