2733
2739
عنوان

بچه ها حامله ام همسرم نمیزاره دکتر برم

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 66 پست
پسر باشه اسمشو چی میزاری؟😍

ندر کردم محمد حسین😍💋

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو یک ماهدچی میخواد مشخص بشه دقیقا بچه اولت چرا سقط شد

پریا بااااارررردااااررررریییی🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩؟؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728

کمترین کاری ک برای بچه ت در حق ش باید انجام بدی سونوی اولین بارت 

دیگ این کارم نکنی هر بلایی سر اون بچه بیاد خدایی نکرده مسوولش شما دو نفرید 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
بچه ها اینم بگم من یه برادر زاده داشتم همش به زنداداشم میگفتم خوب مراقبش نیستی و تا حدودی اونجوری بو ...

زنگ بزن بگو حلالم کن من نفهمی کردم😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
اولا استرسو خودش عامله سقطه دوما واسه۱ماهگی میرن دکتر اخه?من۲ماهمه رنگ دوا دکتر ندیدم فقط اسیدفولیک ...

وای من از استرس بدنم میلرزه چی کار کنم خوب بشم😭

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
پریا بااااارررردااااررررریییی🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩؟؟

اره عریزم💋

بچه ها اینم بگم من یه برادر زاده داشتم همش به زنداداشم میگفتم خوب مراقبش نیستی و تا حدودی اونجوری بو ...

حتما ازش حلالیت بخواه،شاید دلش شکسته بنده خدا

ساکت،فریاد کشیدم،وقتی که از تو دل میبریدم.....ساکت فریاد  کشیدم،فقط صدامو خودم شنیدم....
اولا استرسو خودش عامله سقطه دوما واسه۱ماهگی میرن دکتر اخه?من۲ماهمه رنگ دوا دکتر ندیدم فقط اسیدفولیک ...

دوماهگی سونوی قلب باید بری 😬

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

مگه دکتر ها چیکار کردن ک سقط شد مرگ و زندگی دست خداست عزیزم بابد ب خدا توکل کنی ک کاری ک از دستت برمیاد و انجام بدی تا نی نی ت بسلامتی بدنیا بیاد من خودم ب شخصه ک درمورد چنین چیزی ب حرف شوهرم گوش نمی دونم چون مردا تجربه و علمش و ک ندارن ک بخوان نظر بدن

2706