2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس جونم هیچی نیست برای منوخیلی بزرگ بود خوب شدن

عزیزم چقد طول کشید تا خوب شد میشه یکم توضیح بدی چیکار کردی😞❤

‏افسردگی به زبان ساده یعنی صدای فکرت از صدای آهنگی که تو هندزفری گوش میدی هم بلندتر شه🎗✋🏻🌸
2731
عزیزم چقد طول کشید تا خوب شد میشه یکم توضیح بدی چیکار کردی😞❤

ببین من از هفته ی ۹ کخ رفتم برای تشکیل قبل گفت هست ولی کوچیکه چون اسپرین میخوردم بزرگتر شد تا برای ان تی که گفتن بزرگه فرداش لکخ بینیم و یکم خونریزیم شروع شد از ترسم رفتم سونو گفت داره دفع میشه برای انومالی که رفتم گفت دیگه دفع شده ولی اون دوران که لکه بینی قهوه ای داشتم شیاف میزدم و استراحت بودم

ببین من از هفته ی ۹ کخ رفتم برای تشکیل قبل گفت هست ولی کوچیکه چون اسپرین میخوردم بزرگتر شد تا برای ا ...

مرسی عزیزم اخه دردم اینه که اصلا لکه ای خون نمیبینم که دلم خوش باشه داره میره ...

‏افسردگی به زبان ساده یعنی صدای فکرت از صدای آهنگی که تو هندزفری گوش میدی هم بلندتر شه🎗✋🏻🌸
مرسی عزیزم اخه دردم اینه که اصلا لکه ای خون نمیبینم که دلم خوش باشه داره میره ...

هفته چندی ؟ ببین من از اول داشتم سر ان تی یعنی هفته ۱۳ لکه بینیم شروع شد اصلا ممکنه خود به خود جذب بشه دفع نشه هت برای همین اصلا استرس نگیر

هفته چندی ؟ ببین من از اول داشتم سر ان تی یعنی هفته ۱۳ لکه بینیم شروع شد اصلا ممکنه خود به خود جذب ب ...

هفته ۱۴ هستم عزیزم 

2740