2737
2734

راستش واسم جالبه اعتقاد به تناسخ نه ردش میکنم نه قبولش دارم کلا نسبت به بعد مرگ ندانم گرا هستم هیچ عقیده و باور خاصی رو نمیتونم بپذیرم و البته رد کنم هر کدوم ی کاستی هایی داره و برام قابل قبول نیست و هرکدوم ی خوبیهایی هم داره که نمیتونم قطعا رد کنم..منتظرم ببینم اونطرف چه خبره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

اکه تناسخ واقعی باشه یعنی اگاهی ما به جسممون ارتباطی نداره 

ولی از  نظر علمی اگاهی ما به مغز و جسممون وابسته است

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتقاد دارم حتی وقتی خیلی بچه بودم هر شب خواب یه خانواده ای رو میدیدیم که یه مامان دیگه داشتم و همش توی خواب نگرانم بود میگفت پریا اینجا غذا بخور تا گشنه نمونی

فکر کنم توی زندگی قبلی مامانم خیلی بهم وابسته بوده 

2742
یه زمانی خیلی مطالعه کردم  نمیدونم تخصصی برای رد یا قبول ندارم ولی بینهایت برام جالب هست و خا ...

دقیقا ما هم یه دوستی داشتیم که حتی دنبالش رفت و تهش جایگاهش رو تو کشور دیگه ای پیدا کرد و الان میگه اونجا ارامش دارم چون برا اشناست همه چی حس میکنم زمانی اونجا بودم

به گفته خودش همه مردم اون محله فکر میکردن ایشون بچه اون خانواده بودن حتب به دلیل شباهت 

دقیقا ما هم یه دوستی داشتیم که حتی دنبالش رفت و تهش جایگاهش رو تو کشور دیگه ای پیدا کرد و الان میگه ...

وای چه جالب

راستش تا حالا آدم از نزدیک ندیدم هرچی بوده مطالعه بوده ولی کسی که چنین تجربه ای داشته ندیدم

دوست شما مرگش رو یادشه؟ 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
وای چه جالب راستش تا حالا آدم از نزدیک ندیدم هرچی بوده مطالعه بوده ولی کسی که چنین تجربه ای داشته ن ...

نه یادش نبود، ولی همش تصویرهایی تو ذهنش تداعی میشد که توسط یه استادی تونست تشخیص بده و به دنبالش رفت متوجه شد واقعا درسته و وقتی گذشته خانم رو پیدا کرد و تعریف های مردم خیلی  وجه تشابه بین خودش و اون متوفی پیدا کرد

برای من هم زمانی ک گفت درکش سخت بود اما واقعا نمیتونم رد کنم

چون ی جاهایی تو اعتقادات ما هم میگه روح وفتی به جنین دمیده میشه ازش قول گرفته میسه هیچی از عالم غیب یادش نمونه شاید واقعا این گذشته هم جز همین قسم خوردن باشه تا اختلالی در حالش ایجاد نشه

خودش که اعتقاد زیادی به این قضیه داشت میگفت این روح مجدد به این دنیا میاد تا به عرفان برسه یا مثلا کسی که مشکل جسمی داره ازار جسمی نمیبینه روحشه که تا به تکامل رسیدن باید سختی بکشه

از نظر منم درکش سخته من دیگه پای حرفاش ننشستم

2738
نه یادش نبود، ولی همش تصویرهایی تو ذهنش تداعی میشد که توسط یه استادی تونست تشخیص بده و به دنبالش رفت ...

جالب بود ممنون که برای پاسخگویی وقت گذاشتی، قلبت شاد و لبت خندون

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...