2737
2734
عنوان

خانمهای وارد ب ثبت نام سجام با گوشی بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانه دار بنویس راحتتره آدرس محل کار هم آدرس خونه بنویس همینطور کد پستی

سجام چیه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731
2740

با اجازه از استارتر....

من سهام عدالت ثبتنام کرده بودم نیاز به ویرایش داشت همینجور مونده بود امسال مرداد گفتن سایت بازشده بیا ویرایش رفتم ویرایش و احرازهویت انجام دادم و گفتن زمان آزادسازی گذشته غیرمستقیمی الانم مجدد باید احرازهویت شم؟

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
من نوسانی کارمیکنم حتی روزانه.اینجا زیادنمیام ک بگم کی بخریدوکی بفروشید

منم میخوام نوسان گیری کنم اما نمی‌دونم چی بخرم ... حالا اگر برات امکان داره واسه فردا ی سیگنال بده 

با اجازه از استارتر.... من سهام عدالت ثبتنام کرده بودم نیاز به ویرایش داشت همینجور مونده بود امسال ...

برو تو سایت سجام شماره موبایلی که به نامته و همون مرداد ماه که میگی دادی بزن بعد یه کد ماد رو گوشیت اونو وارد کن با کد ملیت

اگر کاراش قبلا انجام شده باشه وارد صفحه اطلاعاتت میشه که کدپیگیری ده رقمی و کد بورسی داره که این یعنی احرازهویت شدی وتمام

اگر فقط کد ده رقمی داره یعنی باید احرازهویت بشی 

واگر وارد صفحه ای میشه که نوشته پرداخت اینترنتی10تومن یعنی باید سجام انجام بدب

2706