2752
2734
عنوان

خانمایی که دل خوش بودید به روابط حالتون جا اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 198 پست
بچه ها سیاست خواهر ومادر نمی شناسه مطمین باشید امریکا واسراییل تا مارو از بین نبرن خاطرشون جمع نمیشه اونا مشکلشون دینمون
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
این کار امریکا ینی مورد تمسخر قراردادن یه کشور با مردمش بوده بنظر من دیگه ایران نباید برا این پدرسوخته ها کوتاه بیاد
فلسفه الاکلنک ، اثبات بزرگیِ کسی است که فرو میشیند

تا دیگری پرواز را تجربه کند . . .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اسرائیل فقط نگران خودشه... معلومه تا وقتی ایران شعارش اینه که: اسرائیل باید از صحنه ی روزگار محو شود اونا از قدرتشون علیه ملت بیچاره استفاده میکنن.
بیمار خنده های توام..بیشتر بخند***خورشید آرزوی منی .. گرمتر بتــــاب!
بابا بیخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال رابطه هاااااااااااااااااااااااا
حالا اونا که رابطه داشتن باهاش چه گلی به سرشون جز بدبختی وناامنی زده ..وضع کدومشون با ارتباط با آمریکا خوب شده که وضع ما بخواد عوض شه!!!!!!!!!!11واقعاااااااااااا
فقط میخواد همه چی کشورا رو بالا بکشه
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
به نظر من ایران نباید کوتاه بیاد هرچی ماکوتاه بیایم اونا یه قدم میان جلوترو طلبکارتر میشن
اونا خاور میانه رو میخوان
میخوان مام بشیم مثل افغانستانو عراق نفتمونو میخوان باباااا
*اسرا* جان معلومه که خیلی از جوونای گلمون بدست عراقیا رفتن تو خاک ولی اسلحه ها و بمب شیمیایی رو آمریکا براشون تامین میکرد به خاطر همین یه دلیل هم که باشه من از دولت آمریکا متنفرم .انقدر که شیمیایی ها دل منو به درد میاره خانواده شهید اون طور برام نیست
نمیدونم کسی عکسای بمباران شیمیایی رو تو حلبچه دیده یا نه !!!
اگه وجدان داشته باشه نمیتوووووووووووونه عاشق آمریکا بشه!!!!
«ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین».
ولی خدایی بنظر من روحانی کار درستی نکرد معلوم بود عاقبتش این میشه وکشور وخواروذلیل میشه . کاملا مشخص امریکا دست از اسرائیل برنمیداره ونتیجش میشه این
فلسفه الاکلنک ، اثبات بزرگیِ کسی است که فرو میشیند

تا دیگری پرواز را تجربه کند . . .

هزارتا دوست کمه یه دشمن زیاد. برای چی باید انقدر مطلق فکر کنیم؟ دلیلی نداره همه کارای کسی رو قبول داشته باشیم که باهاش رابطه برقرار کنیم. یکم فکرتون رو باز کنین..
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **
2706