2733
2739

سلام ، حدود یک ماه پیش نامزدم ک قرار بود با هم عقد کنیم همه چیو بهم زد و رابطرو تموم کرد و بلاکم کرد ، خیلی دلم شکست ، زندگی برام جهنم شده بود ، هر چی التماس کردم و پیام دادم جواب نمیداد و بلاکم میکرد ، خانوادمم تماس ک میگرفتن بلاک میکرد ، انقد از نظر روحی داغون بودم ک یک ماه مرخصی بدون حقوق گرفتم و سرکار نرفتم ، یک هفتس ک  خواستگاری بمن معرفی شده ک شرایط خوبی داره و ساکن خارج کشور هم هست فقط قبلا ازدواج کرده و متارکه کرده و بچه هم نداره ، کسی هست ک خودش سابقه ازدواج نداشته و با مردی ازدواج کرده ک از همسرش جدا شده ؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مشکلی نیس

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2728

اول اولیو فراموش کن بعدش یکی دیگورو قبول کن فقط خودت آسیب میبنی

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

هیچ مشکل نداره هانی خوشبخت شی 😍😍

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2740

به نظرم اگه از لحاظ اخلاق به هم میخورین اکیه ازدواج کن ولی مواظب باش واسه فرار از تنهایی یا فراموش کردن نفر قبلی دوباره انتخاب اشتباه نکنی

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

اول اینکه یک ماه بعد از اون فشار روحی واقعا بازه ی کوتاهیه

دوم وقتی بچه نداره میتونی مجرد حسابش کنی.

اما فکر نکنم از اون ناراحتی نامزدت هنوز راحت شده باشی که داری به این زودی ازدواج میکنی

به زبان آفتابگردان ها سخن میگویم، من یک گفتاردرمانگرم🌻 پروفایل رنگ چشم خودمه💛
2706