2733
2734
بنظرتون قرص ایزوپرین ضررنداره واسه نی نی؟؟؟؟تا هفته چندم باید بخوریم؟؟از دکیتون نپرسیدین ببینین عوارض داره رو بچه؟؟
کنم هرشب دعایی کزدلم بیرون رود مهرت **ولی اهسته میگویم الهی بی اثرباشد.... *مازیار*و*ارمیتا*عشق من وباباشن
من تو هفته 17 دکترم بعد از آمینوسنتز برام نوشت گف هیج عوارضی نداره
آنیسا دخترم : آروز دارم : خورشید رهایت نکند:غم صدایت نکند:ظلمت شام سیاهت نکند و تو را از دل آنکس که دلت در تن اوست حضرت دوست جدایت نکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از اول که فهمیدم باردارم و هفته هشتم افتادم به خونریزی تا سه ماه خیلی شدید دکترم گفت برای انقباضات رحمی اگر این دارو رو نخوری زایمان زودرس داری منم استفاده کردم تا یک هفته به زایمانم خدا را شکر دخترم به موقع بدنیا اومد و الآن صد هزار مرتبه شکر شش ماهشه و خودمم هیچ مشکلی نداشتم
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2738
عزیزم منم دارم می خورم.دکترگفت ضرر که نداره هیچ خیلی ام خوبه.من اول هشت ساعت یه نصفه بود حالا شده دوازده ساعت یه نصف.وحشتناکم تپش قلب میاره
دونه برف مامان به خدا سپردمت.ازت ممنونم که واسطه شدی اندکی از بهشت زیر پای من باشد....
من از دیروز که دوتا دونه خوردم بدجوری ورم دست و پا داشتم! دیگه نه کفشهام میره تو پام نه انگشترام درمیاد. عصری زنگ باید بزنم از دکتر بپرسم ربطی داره یا نه
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است