2737
2734
عنوان

ماه چندم اقدام باردار شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 40 پست
عزیزم چند سالته ؟ چند ساله ازدواج کردی ؟ دقیق روزای تخمک گذاری اقدام میکنی ؟

۲۳ سالمه..۴ ساله ازدواج کردم..اره چون دوره هام ۳۰ روزه،۱۴ روز بعد پریود میشه تخمک گذارری هواسم کلا هست اون بازه رو..بعد من یک شب درمیان اقدام میکنم میگم شاید تخمک گذاری رو اشتباه کرده باشم

۲۳ سالمه..۴ ساله ازدواج کردم..اره چون دوره هام ۳۰ روزه،۱۴ روز بعد پریود میشه تخمک گذارری هواسم کلا ه ...

کیت تحمک گذاری استفاده کردی ؟

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم

من ماه اول با کیت روزای تخمک گزاری رو پیدا کردم و اقدام کردم و باردار شدم . البته قبل اقدامم دکتر رفتم ۳ ماه فولیک اسید خوردم و دو سری بهم قرص تقویتی داد خوردم . چکاب هم دادم تیرویید کم کار داشتم اونم درمان کردم . گفتم بهت بگم شاید به دردت بخوره❤

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
من ماه اول با کیت روزای تخمک گزاری رو پیدا کردم و اقدام کردم و باردار شدم . البته قبل اقدامم دکتر رف ...

ممنونم عزیزم..فولیک اسید ۵ماهه میخورم..کیا رو باید کی و چطوری استفاده کنم؟

ممنونم عزیزم..فولیک اسید ۵ماهه میخورم..کیا رو باید کی و چطوری استفاده کنم؟

بخر روش دستورش رو نوشته .بعد اتمام پریودم هر روز میزدم مثل بی بی چک . هر وقت ۲ تا خط پر رنگ بشه یعنی تخمک گزاریته . توش توضیح داده کامل

2740
واقعا؟؟؟؟الان ۴ ماه شده..امیدوارم دیگ زیاد طول نکشه..پریودام کلا منظم بود ولی ماه پیش ۵ روز و این ما ...

عقب جلو شدن پریود نشونه خوبیه،ایشالا این ماه حامله میشی گلم❤

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕