2737
2734
عنوان

کی این زودپز و داره؟ تک دسته +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 49 پست
اخه الان بااینکه سوتشو گذاشتم بازم ازاون سوراخی ک رو دسته اس کلی بخار میزنه بیرون و اون سوت وسط اصلا ...

اشكال نداره 

مثلا من گوشت ميزارم كلا نيم ساعت آماده ميشه 

ده ديقه اولش بايد صبر كني خودشو به قول مامانم بگيره بعد صدا ميده از اونموقع حالا پختنش شروع ميشه 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون وسطیه یه چیز دیگه داره که بذاری روش اتفاقا زودپز خوبیه سریع میپزه

گذاشتم سوپاپ وسطی رو ولی همه  بخاراش دوباره از اون سوراخی که رو دسته اس میاد بیرون و اون وسطی ام اصلا نمیچرخه ینی ثابت وایساده این عادیه؟ 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2728
گذاشتم سوپاپ وسطی رو ولی همه  بخاراش دوباره از اون سوراخی که رو دسته اس میاد بیرون و اون وسطی ا ...

گفتم پایین ترش

زیرشو زیاد کن تا بخار بگیره بعد سوراخ رو دسته هم میاد بالا

عزیزم باید صبر کنی جوش که باید اون سوراخی که رو دسته هست یه کم میاد بالا تو خوده دسته دیگه بخار ازش ...

وای الان زیاد کردم یهو بخار دسته اش قط شد فقط یخرده از دسته داره میزنه بیرون اون وسطیه اصلا نمیچرخه. یوقت وسطی رو بد جا نزدع باشم بخار در نیاد بترکه قلبم دارع تند میزنه چقد ترسناکه این زودپز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اشكال نداره  مثلا من گوشت ميزارم كلا نيم ساعت آماده ميشه  ده ديقه اولش بايد صبر كني خودش ...

چه خوب. ممنون گلم مرسیییی بابت راهنماییت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
گفتم پایین ترش زیرشو زیاد کن تا بخار بگیره بعد سوراخ رو دسته هم میاد بالا

اره الان اومد بالا خیلی ازت ممنونم گلم مرسی واقعا که جواب دادی وگرنه تااخر نمیفهمیدم باید سوپاپ وسطشو بذارم😁😬😬😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2740
وای الان زیاد کردم یهو بخار دسته اش قط شد فقط یخرده از دسته داره میزنه بیرون اون وسطیه اصلا نمیچرخه. ...

نه چیزی نمیشه زیرش رو کمتر کن یه ربع طول میکشه سوتش به صدا بیاد وقتی هم پخت سوتش رو بردار تا بخارش بیاد بیرون بعد بازش کن اتفاقا اینا زودپزهای ایمنی هستن چون چند تا سوپاپ اطمینان دارن دوبار باهاش کار کنی قلقش دستت میاد خیلی از قدیمیا راحترو بهترن 

اره الان اومد بالا خیلی ازت ممنونم گلم مرسی واقعا که جواب دادی وگرنه تااخر نمیفهمیدم باید سوپاپ وسطش ...

خدارو شکر

زودپز جهیزیم از همیناس برام دعا کن از ۹.۸ خونه بابامم😔

اسی خاک تو سرش زودپز منم همینه دقیقا برند سون استار  اصلا نمیپزنه از همین سوراخ روی دسته کامل ...

خخ عزیزم منم همین مشکل و داشتم دوستان نوشتن ک چیکار کنی از رو اون دستهه بخار در نیاد بخون ایشالا مشکل توام حل بشه. خدا خیرشون بده راهنماییم کردن چندین ساله بی استفاده افتاده بود یه گوشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
خخ عزیزم منم همین مشکل و داشتم دوستان نوشتن ک چیکار کنی از رو اون دستهه بخار در نیاد بخون ایشالا مشک ...

من سوپاپ هم میزارم عزیزم 

اما کار نمیکنه 

خدایا شکرت 🙏🏻
خدارو شکر زودپز جهیزیم از همیناس برام دعا کن از ۹.۸ خونه بابامم😔

ان شاء الله که حل میشه گلم خدا برای بنده هاش بد نمیخواد عزیزم مطمعن باش هرچی ام که بشه به صلاحته و یچیز خیلی بهتر در انتظارته. امیدوارم بزودی بهترین روزات رقم بخوره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

وقتی پختش تموم شد زیرش رو خاموش کن سوتش رو با دستت کج بگیر یا با یه قاشق تا بخارش در بیاد اگه اب زیاد توش باشه  و سوتش رو کامل برداری ممکن از سوتش اب بزن بیرون، ولی اگه ابش کمه میشه کامل سوتش رو برداشت، بعد اون سوراخی که رو دسته هست یه چیزی توشه وقتی بخار زودپز کامل در بیاد اون میره پایین میتونی درش رو باز کنی

من سوپاپ هم میزارم عزیزم  اما کار نمیکنه

عه نکنه واشر داخلش خرابه اون واشر دور سر قابلمه 

من اونو تازه دادم عوض کردن. بعد زیاد کردم شعله رو دیگه از دسته اش بخار در نیومد سوپاپ میچرخه. اصلا تاحالا این قابلیت و ندیده بودم اخه من شعله رو هم خیلی کم میکردم دیگه اصلا اون سوراخ روی دسته بسته نمیشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘