2733
2734

سلام . وقتی که میرین خونه مادرجون یا خاله یا فامیل و موقع برگشتن بچه دلش نمیخاد بیاد و جیغ و داد میکنه و چون بهش خوش گذشته دوست داره بازم بمونه و گریه و زاری راه میندازه 😩 واکنش و رفتار درست والدین چی باید باشه به نظر شما؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبل مهمونی قول بگیری ک مامانشو اذیت نکنه 

ب حرفش گوش بده

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  

ما میگیم میخوایم بریم خونه مثلا خاله اونم میاد بعد تو ماشین همیشه میخوابه وبیدارمیشه دیگه یادش نیست 😀

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

نزار بمونه عادت میکنه بگو باید بریم خونه باز هم میاییم آخرین بار که نیست 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.

من به پسرم میگم اگه دوس داری بمون ولی منو بابا میریم خونه.خودت تنها اینجا باش.یا اینکه میگم ما میایم اینجا مادرجون اینا خوشحال بشن.وقتی گریه میکنی همه ناراحت میشن.مجبوریم دیگه نیایم تا ناراحت نشیم.معمولا جواب میده!

من همین یه دونه ام!