2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی دلبستگی که به فردی که به افکار و اعتقاد خودت نزدیکه که گناه نیست

چرا گناهه 

من کجا شما کجا 😊

با خداتون حرف بزنید سر نماز حتما خودش بهترین هارو میخواد واستون 

من نمیخوام به کسی وابسته بشم (زود وابسته میشم )و اگه جدا بشم میشکنم 😊 متأسفم ولی لطفا اسرار نکنید خواهش میکنم ازتون 🙃🙌🙌🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  
درود بر تو و خانواده ی تو که همچین دختر پاکدامنی پرورش داده اند

ممنونم ازتون حالا خودتون رو معرفی کنید شاید توی دانشگاه به هم برخوردیم 😂😂😂😂 اونوقت من یکی بزنم تو گوشت تا آدم بشی 😜🤪🤐🤫😒

2728
خوب  بسم الله  ببین من نمیدونم تو چه کنه ای هستی نمیخوام بی احترامی کنم  ولی. متاس ...

بزار خلاصه‌ی حرفام رو بگم من هم 16سالمه و به شما دلبستگی پیدا کردم و اصلا نیت و قصد من به گناه نیست و همه ی حرف های شماهم درست و در اخر تصمیم با خود شماست شما حق انتخاب داری و من هم به انتخاب شما احترام میگزارم ولی گاهی یک دلشکستن میتونه گناهش خیلی بیشتر از هزاران گناه باشه

بزار خلاصه‌ی حرفام رو بگم من هم 16سالمه و به شما دلبستگی پیدا کردم و اصلا نیت و قصد من به گناه نیست ...

امیدوارم که نشکنم دلتون رو چونکه شما به من اختیار دادید که انتخاب کنم منم سخن هایم را گفتم 😅 پس لطفا منو ببخشید توی اون دنیا گناهام زیاد نشه 😥😥😥😕😕

امیدوارم که نشکنم دلتون رو چونکه شما به من اختیار دادید که انتخاب کنم منم سخن هایم را گفتم 😅 پس لطف ...

به روی چشم هر چی شما بگید حق با شماست و‌امیدوارم مزاحمت من رو‌در این چند وقت ببخشید 

2740
من اقای سید علی هاشمی پایه یازدهم ریاضی فیزیک

خوشوقتم 😊 نمیشه معرفی کنم خودمو متاسفم 

خانم ....هستم 😂 رشته تجربی ۱۶سال و ۸ماه فروردین میرم ۱۷ ۱۳بدر😒😒😒😒😣😣😣😣

خوشوقتم 😊 نمیشه معرفی کنم خودمو متاسفم  خانم ....هستم 😂 رشته تجربی ۱۶سال و ۸ماه فروردین میرم ...

ولی کاش یخورده از درون دل من اگاهی داشتی و اونوقت که با خودت میگی تو چجوری زنده موندی پسر

به روی چشم هر چی شما بگید حق با شماست و‌امیدوارم مزاحمت من رو‌در این چند وقت ببخشید 

نه مزاحم نشدید فقط لطفا زندگی کنید برای دنیای آخرت 😊🤗🙏🙏🙏🙏 شاید من فردا بمیرم حلال کنید 🥰