2737
2734

سلام دوستان.این تاپیکو زدم تا هرکی ناامیده بدونه همه چیز شدنیه

من یکساله اقدامم.دکترم از روز اول گفت تنبلی داری ولی بدون هیچ داروی هورمونی یکسال اقدام کن اگه نشد بعد دارو بخور.بعد از چندماه اقدام لکه بینی هام شروع شد و ۴ماه ادامه داشت.پریودام خیلی بی نظم شد.اخرین پریودم ۲۶مهر بود و من از آبان شروع کردم به گذاشتن بیبی چک و همه منفی شدن.تا دوهفته پیش که دکتر رفتم و دوتا پروژسترون تزریق کردم.ایشون گفتن باردار نیستی و کلی دارو واسه عفونت واژن و درمان تنبلی دادن که بخورم

بعداز دوهفته پریود نشدم و بیبی چک گذاشتم درکمال تعجب مثبت شد🙄

بتا هم ۵۳۶

یعنی من ۴هفته هستم

معجزه ی خداونده که من با وجود ۳ماه تاخیر یک ماهمه

ببخشید طولانی شد😊😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای چ عالی خوشحالم ک خوشحالی😍😍😍😍ان شاالله بارداری خوبی داشته باشی😍

قربونت عزیزم

یادمه خودم دائم تو گوگل دنبال این بودم که با بیبی چک منفی میشه باردار بود؟با تزریق پروژسترون بازم امیدی هست؟میشه بارداری تا ۳ماه قابل تشخیص نباشه؟

میدونم سوال خیلیاس و میخوام مثل من امیدشون رو از دست ندن

2738
هیچ وقت نبایدناامیدشدجاری من بعداز۹سال حامله شدخودمم بعدازدوسال

بله و معتقدم انتخاب پزشک خوب خیلی تو درمان موثره

من حتی یه دونه قرص هورمونی نخوردم

و خدا خودش میدونه فقط راضی بودم به رضای اون😭😭😭

سلام مادران بارداروبچه دار با نصب این اپیکیشن کمک میکنددوره بارداری وتربیت کودکان تاشش سالگی  هرمطلبی خواستید بخونید( مثل لالایی کودکانه)تغذیه(مادر باردارو تغذیه کودک) بازی (بازی کودکانه واسباب بازی هایه مناسب هرسن )وآلبوم رشد براثبت کامل رشد کودک ابزارهایه دیگر به مادران در دوره بارداری وتربیت کودک کمک میکند

چت بامادران دیگه هم داره عالیهههه

خواستید ازلینک زیرکپی بعد دانلودکنید

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

2706