2737
2734
عنوان

رفتم دكتر افسرده شدم

157 بازدید | 18 پست

امروز رفتم چكاپ باردارى ١٣ هفتم

هرچى خانم باردار ديدم همه لاغر فقط يه شكم داشتن

اون وقت من تازه ١٣ هفته هستم كلى چاق شدم از پهلو كمر شكم باسن...تازه زياد هم غذا نمى خورم 

افسرده شدم

نمى خوام چاق شم

وای اصلا از این فکرا نکن از الان داغون میشی منم وزنم بالابود باردار شدم حتی الانم تو هفته۳۴ از این فکرا نمیکنم غصش بمونه بعد زایمان😂

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدن هر کسی فرق داره با بقیه!!!  فقط مهم اینه که وزنت رو نمودار بره بالا و یه بار داری سالمی در پیش رو داشته باشی!!

در ضمن چیز شور کمتر بخور!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2731
2740
من تازه ١٤ هفته هستم  معمولا از ٢٠ هفته به بهد معلوم ميشه توكل به خدا

عزیزم سر اولی چجوری متوجه مسمومیت شدین؟خودشون ختم دادن؟

بنظرت چی باعث مسمومیت شد؟خورد و خوراک ؟اخه من صبحها پنیر میخوردم.حیف شد.بدشانسی اوردم.

هپارين مى زنم آسپيرين مى خورم جالب اينجاس كه سر بچه اولم هم هپارين و آسپيرين مصرف مى كردم

عجیبه🥺با مصرف دارو باز مسمومیت گرفتی.تغذیه ات هم اوکی بود؟یعنی شور و چربی و شیرینی نمیخوردی؟

عزیزم سر اولی چجوری متوجه مسمومیت شدین؟خودشون ختم دادن؟ بنظرت چی باعث مسمومیت شد؟خورد و خوراک ؟اخه ...

خوردو خوراك اصلا ربطى نداره من خيلى تحقيق كردم

شايد حذف نمك كمى موثر باشه

من از هفته ٢٠ سردردهاى شديد مى گرفتم ورم كرده بودم هفته ٢٦ فشارمو گرفتم ١٣ بود سريع رفتم بيمارستان دكترم اومد ازمايش اينا دادم دفع پروتيين داشتم كه دكترم گفت بسترى بايد بشى هروز خالم بدتر شد ديگه رفتم اى سيو دكترم گفت اگر تارى ديد گرفتى خبرم كن دقيقا فرداش تارى ديد گرفتم كه دكتر ختم باردارى داد

دكترم گفت اگر چند ساعت ديرتر سزارين مى شدى بچه مى مرد چون جفت به يه مو رسيده بود

خوردو خوراك اصلا ربطى نداره من خيلى تحقيق كردم شايد حذف نمك كمى موثر باشه من از هفته ٢٠ سردردهاى ش ...

منم دکولمان شدم.ولی من سردرد نداشتم.چرا چشام نقاط مشکی میدید خیلی کم.

من فقط ورم داشتم.فک کردم طبیعیه.ابجیم هم مثل من بود.همش میگفت طبیعیه.اون سالم بچش به دنیا اومد.ولی منو اشتباه راهنمایی کرد.منم ای یو ای بودم.خدا کنه بازم بشه.خیلی دلم گرفتس...

2706