2733
2734
عنوان

لیست سیسمونی (تعداد،مارک،نظرات)

| مشاهده متن کامل بحث + 139696 بازدید | 203 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام مامان مهدیار جون دستت درد نکنه واقعا زحمت کشیدی.نینی من اسفند دنیا میاد و فعلا فقط چند تیکه لباس خریدم .از مطالب شما استفاده میکنم. کریر و طوری بگیریم که صندلی ماشینم بشه خوبه؟
2731
سلام عزیزم من واسه سیسمونی از استانبول چی بگیرم که مناسب وبا کیفت باشه هنوز نی نی ندارم واسه ایند ه نزدیک؟
برای شناخت بهتر ادما..........کافیست یکبار بر خلاف میلشان عمل کنی!...
فافا جون اره کریر با بیس خیلی به درد میخوره چون صندلی ماشینم میشه بعدا ینی تا سه سالم میشه پوست کریررو بکنی، تو ماشین بچه بذاری توش! خوب البته اگه مارکش خوب باشه که آخ نگه تا اونوقت...
اندیشه سرد عزیز، معمولا پیشنهاد میشه که کل مصرف یک سال یا حتی 6 ماه بچه رو یکجا نخریم، به چند دلیل: یکی اینکه بچه ها خییلی با هم متفاوتن ینی هم وزن تولدشون و هم تغییرات وزنیشون قابل محاسبه دقیق نیست دوم اینکه ممکنه شما بهترین نوع پوشکم بخری ولی به هزارویک دلیل بچه بهش حساسیت نشون بده و اون همه پوشک باد میکنه رو دستت! اخر از همه هم اینکه پوشکم بهتره خییلی زیاد نمونه و براساس سایز و واکنش بچه هی بخری
مامان مهدیار عزیزمممممممممممممم مرسی از همه راهنماییهات و همه زحمتی که کشیدی و با حوصله و وقت تجربیات خودت رو بهمون گفتی من نی نی م بهمن به دنا میاد هنو هیچی نخریدم
خداوندا مرا آن ده که آن به 
سلام فاطیا جان، خواهش میکنم عزیزم، من خودم از این سایت خیلی چیزا یاد گرفتم، گفتم اینجوری دین خودمو ادا کنم، عزیزم اصصصلا نگران خریدات نباش، چون خرید سیسمونی مخصوصا اگه با لیست و اطلاعات کامل باشه، خیلی زود انجام میشه، ینی لیستتو که دسته بندی کنی میبینی به دوسه نقطه شهر محدود میشه و اگه یکی دو روزم هرکدومشو بری تمومه، هنوز خیلی وقت داری، حالا شروع کن
سلام خانومای گل کسی میدونه گهواره ninico رو از کجا میشه تهیه کرد؟
روی پرده خانه خدا این آیه حک شده است:"نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم" و من: هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم..."بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم"