2752
2734
عنوان

شما باشین یک‌میلیون پول بابت این اسباب بازی برای بچتون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 35 پست

هیچ وقت برای اسباب بازی اینقدر هزینه نمیکنم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من باشم میخرم

اصلا به اسباب بازی زیاد و گرون قیمت خریدن برای بچه اعتقاد ندارم اما وقتی خود بچه انقدر درخواست داره خب توانشو دارید بخرید چه اشکال داره الان یه ملیون اسمش یه ملیونه ولی واقعا هیچ ارزشی نداره

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
من بودم میخریدم انقدر که الان با این اسباب بازی ذوق میکنه با هیچ وسیله موندگاری نخواهد کرد!خودمونم ب ...

اره هر چیزی ب سنش قشنگه

بچگی بر نمیگرده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
من بودم میخریدم انقدر که الان با این اسباب بازی ذوق میکنه با هیچ وسیله موندگاری نخواهد کرد!خودمونم ب ...

قبول دارم👌

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

من باشم میخرم وقتی انقدر باهاش خوشحال میشه ارزششو داره و مطمئنا اون ۱ میلیونو خرج هرچی دیگه براش کنی قطعا انقدر خوشحال نمیشه

برا تولدی مناسبتی چیزی براش بخر

💏"You & me 💕make a wonderful "We
عکسشو بده ببینم چیه من اگه شوهرم زاضی باشه میخرم 

عروسک‌های منم ببینید تازه پیجم راه اندازی شده 

Rooya_baf 

https://uupload.ir/files/erka_img_20201217_134416_161.jpg

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
عکسشو دارم میفرستم آپلود نمیشه 

عزیزم من طراح و بافنده ی عروسک‌های پونی و یونیکورن هستم خوشحال میشم پیجمو فالوو کنید تازه راه اندازی شده rooya_baf

https://uupload.ir/files/erka_img_20201217_134416_161.jpg

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

اگر واقعا در توانم باشه میخرم چون دخترم تو اون لحظه دوست داره با اون وسیله بازی کنه شکشته شدن یا نشدن اون وسیله اصلا برام مهم نیست فقط روحیه و خوشحال شدن دخترم مهم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706