2737
2739
عنوان

🙃کیا از شوهرشون بزرگترن و ازدواجشون با دوستی نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 41162 بازدید | 713 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ۳سال بزرگترم

خدا رو شکر از نظر فهم و شعور باهاش مشکلی ندارم،یه اختلاف نطراتی هست که خب همه دارن و پیش میاد

در ضمن نه اون احمقانه و بچگانه رفتار میکنه،نه من جوری رفتار میکنم که حس کنه واسش بزرگتری میخوام بکنم

دوستم از شوهرش ۴ سال بزرگتره این مرد اونقدر اینو خون به جگر کرده الان که از ازدواجشون۶_۷ سال میگذره عین مادرو پسر میمونن دوستم کلا صورتش ریخته😞

خاله امم از شوهرش ۶ سال بزرگتره این مردک بلا نمونده سر این بدبخت نیاورده تو جمع مهمونی موهاشو میکشید تو حیاط رو زمین میکشیدا

2738
ولی به نظرم اون از یه چیز دیگه خسته بوده و اینو بهانه کرده

نه اصلا مشکلشون همین بود 

پسره داغیش که رفت یادش اومد

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!
ولی شما دوست بودی من منظورم اونایی که دوست نبودن

اره ما ازدواجمون سنتی نبود اما متوجه نمیشم فرقش چیه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
حس شما کاملا درسته. این مسئله از نظر روانشناسی هم مشکل داره. 

یه سال ،دو سال هیچ مشکل و مسئله روانشناسی ندارن گلم،اون مربوط به فاصله سنی های زیاد هست چه مرد بزرگتر باشه،چه زن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706