2733
2739

سلام وقت بخیر

من امروز ۳۵ هفته و ۶ روزمه و متاسفانه درد و گاهی هم لکه بینی دارم !

حالا کنار این دکتری ک میرم‌ ۵ ماهه بودم‌پرونده تشکیل دادم و ادامه دادم تا الان !

من از زایمان طبیعی بشدددددت میترسم برا همین میخوام سز شم ...این موضوع رو باهاشون مطرح کردم ولی گفتن من ۵ تومن میگیرم و سز میکنم در حالی ک من قراره برم‌بیمارستان خصوصی ...از همینجا مطلع شدم ک بیمارستان خصوصی دیگه مبلغی برای سز نمی گیره و نوع زایمان رو مادر میتونه انتخاب کنه ! من تماس گرفتم با بیمارستان و ایشونم‌تایید کردن ک درسته !

حالا موندم‌چطور ب دکتر خودم بگم پیام بدم؟چی بگم ؟ اخه تو این شرایط ۵ تومنم خیلیییه...نمیدونم اصلا بهش بگم یا هر موقعه زایمانم شد برم یه دکتر دیگه عملم کنه ؟ 

ترو خدا کمکم کنید نمیدونم چکار کنم ! ممکنه کمتر از ده روز دیگه زایمان کنم و هیچ تضمینی نگرفتم😪

پیشاپیش مچکرم بابت پاسختون❤🧡💛💚

خصوصی چند می گیره؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگر مطمنی اصلا لازم نیست اطلاع بدی به‌ش. یه راست برو بیمارستان دیگه. 

بجه جدید خودش کلی خرج و هزینه داره، چه دلیل داره مفت ۵ تومن بدی به اون تو این شرایط اقتصادی. 

مطمئنی

بعضی خصوصی ها هم دیگه سزارین نمی کنن مگر اینکه دکتر خودت بیاد.خود بیمارستان خصوصی هم بی دلیل باشه زیاد میگیره

باز میخوای یه بار دیگه دقیق بپرس

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
2740
حدودا ۶ تومن

خب دکتر خودت که کمتر می گیره که

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
مطمئنی بعضی خصوصی ها هم دیگه سزارین نمی کنن مگر اینکه دکتر خودت بیاد.خود بیمارستان خصوصی هم بی دلیل ...

تماس گرفتم پرسیدم گفتن حدودا ۶ تومن میشه و ازشون هم پرسیدم و ی دکتری بهم معرفی کردن ک ایشون هیچ هزینه ای دریافت نمیکنه

من دیسک گردن دارم بنظرتون سزارین میشم؟نامه میدن؟

عزیزم اگر مطمنی اصلا لازم نیست اطلاع بدی به‌ش. یه راست برو بیمارستان دیگه.  بجه جدید خودش کلی ...

نظر منم‌همینه بخدا ...ولی مامانم میگه زشته بهش بگو🙁

حتی تماس گرفتم پرسیدم پذیرش بیمارستلن گف ک فلان دکتر ،دکتر خیلی خوبیه و هیچ مبلغی رو در قبال سزارین کردن نمی گیره اخه خصوصی هم‌ هس 

2706