2733
2739

ماطبقه بالای خونه پدرشوهرزندگی میکنیم اوضاع رابطمون خوبه باهم الهی شکر.شوهرم تک پسره ویه خواهرشوهردارم که ازش کوچیکه وازدواج کرده وخداروشکروضع مالی خوبی داره.وروابطمون خوبه.شوهرم توی شرکت کارمیکنه وتایم ازادزیادی داره بعدکارش که شغل دومش اسنپه چون زودمیادخونه ازبیکاری کلافه میشه میره اسنپ.منتهی یکم ماشینمون مدل پایین هست وتک گانه.ویکم خرجش سنگینه بخاطرمدل پایینش درنظردارم ماشینمون روعوض کنیم یه ماشین دوگانه ومعمولی بخریم که شوهرم باهاش به کارش برسه وهمم‌که ازنظرمخارجش یکم اطمینان داشته باشیم تاعیدوبعدعیدپول میاددستمون که به راحتی میتونیم ماشینمونوعوض کنیم حالادودل هستم که ماشین عوض کنیم یابدم طلاجمعوجورکنیم براخودمون زمین یاخونه بخریم؟بالاشرایطموتوضیح دادم چون درجریان باشیدتوخونه پدرشوهرم اوضاع خوبه ازهرلحاظ واصراری نیست به این زودی ازاینجاپاشم.فقط نمیدونم ماشین خریدنمون خوبه یاطلا.کدوم توالویت باشه برام؟ومن هرچی بگم شوهرم همونومیکنه نمیخوام طوری تصمیم بگیرم که ضررکنیم

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩

ب نظرم جواب جامعی نمیشه داد 

اگه پولی ک داره میاد دستتون ب خاطر زحمت های خودته ک برا خودت طلا و .. بخر اگه شوهرت کار کرده و ماشینتون خیلی داره خرج اضافه میکنه ک ماشین بخرید 

من در این شرایط یا طلای گرون میخرم یا ماشین گرون تر ک یکم بدهکار بشه و تلاششو برای جمع کردن زندگی بیشتر کنه

ی دوقلو دارم به اسم آرین و آریا❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731