2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه اکثرا دوست دارن که برن یه خونه جدید با یه فضاو امکانات بهتر ولی برای اکثریت این امکان وجود نداره ...

نمیدونم چرا انقدرحالم بد میشه ازاین موضوع مخصوصا میریم توسایت خونه هارونگاه میکنم یه حال بدی میشم هم گریه م میاد هم نمیاد

اگر میتونی که خونه را عوض کنی که هیچ چه بهتر ولی اگر نمیتونی سعی کن همون خونه ای که توش هستی را توش تعقیرات ایجاد کنی وسایل خونتو اگر مشکل مالی نداری عوض کن رنگ دیوارای خونتا عوض کن اگر توان مالی مثل منه و نمیتونی وسایل خونتا عوض کنی و جدید بخری دگوراسیون خونتا عوض کن خودت رنگ بگیر رنگ بزن به دیوارها با کمک خانواده ات تو فضای خونه تعقیرات بوجود بیار

اگر میتونی که خونه را عوض کنی که هیچ چه بهتر ولی اگر نمیتونی سعی کن همون خونه ای که توش هستی را توش ...

توان مالی نه ندارم خونه هم کاغذ دیواری هیچ مشکلی نداره امامن خسته شدم

خواهر من اشتباه میکنی با این کار فقط و فقط و فقط به خودت ضربه میزنی و باعث ناراحتی و غم و غصه خودت م ...

اره میدونم یه عالمه ذکر ودعا ازاینجورکارها کردم اما هیچی به هیچی

منم خیلی چیزا میخوام و دوست دارم ولی نمیتونم بشون برسم اول غصه زیاد خوردم ولی دیدم برای کسی مهم نیست و فقط خودما دارم از بین میبرم  اومدم و توخونه سرما گرم کردم کارای  تزیینی از تو اینستا و گوگل یاد گرفت و دارم انجام میدم سر خودما گرم کردم هم منبع درامدی برام شوده و هم دیگه وقتی برای غصه خوردن برای نداشته هام ندارم توهم همین کارر را بکن

میتونی تبلیغ کنی و اینترنتی بفروشی یا حتی اگر بلد باشی انواع فینگرد فودها و دسرها و کیک ها واینا را درست کنی میتونی برای مهمونی ها و تولدها درست کنی و بفروشی اینا بازار خوبی داره 

میتونی تبلیغ کنی و اینترنتی بفروشی یا حتی اگر بلد باشی انواع فینگرد فودها و دسرها و کیک ها واینا را ...

خیلی کیک وازاینجورچیزهارو بلد نیستم بیشترتوکارغذاهستم ولی میترسم درست کنم خراب بشه کارم

حتی میتونی غذای بیرون بر درست کنی خیلی ها دیگه به خاطر کارشون نمیتونن و وقت ندارن اشپزی کنن غذا از بیرون میگیرن و ترجیحشون غذای خونگی نه رستورانی 

میتونی تبلیغ کنی و درست کنی و  بفروشی 

2706