2733
2734
عنوان

۲۶ هفته هستم و حرکتای‌ جوجه رو همه جای شکنم حس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی میشناسمت 🤩صفاشهری هستی درسته؟؟سونو ntرفته بودی شیراز من مالدرین هستم عزیزم ک رژیم گرفته بودم نی ...

عزیزدلمی‌ خوبی 

اره خداروشکر نی نی خوبه 

تو چطوری نی نی خودت چطوره؟ 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2728
والا من دو قلو باردارم  دخترم وحشتناک که گاهی اوقات میترسم  که الان کیسه آب رو پاره کنه& ...

از کجا میدونی که دخملی‌ لگد میزنه و پسری‌ عاقله؟

آخه همیشه مامانم میگفت پسر همزمان دوطرفه شکم میزنه 

من واسه آنومالی‌ رفتم هم گفت احتمالا دختر هست ولی مامای‌ که پیشش‌ میرم میگه من قول مردمم پسر هست ولی من دوست ندارم دیگه جنسیتش‌ ی چیز دیگه بشه همین دختر خوبه برای آینده دختر بزرگم‌ 

2740
من واسه آنومالی‌ رفتم هم گفت احتمالا دختر هست ولی مامای‌ که پیشش‌ میرم میگه من قول مردمم پسر هست ولی ...

منم دخترم دقیقا همینجور لگد میزنه...

چپ راست بالای ناف زیر شکم

دختر اولم هم دقیقا همین بود .

اختلاف سنی دخترا چقدره گلم؟طبیعی یا سز؟؟

منم دخترم دقیقا همینجور لگد میزنه... چپ راست بالای ناف زیر شکم دختر اولم هم دقیقا همین بود . اختل ...

وقتی دومی به دنیا بیاد فرقشون‌ ۴ سال و ۹‌ماه میشه 

خدا گل دخترات‌ رو حفظ کنه‌ 

حس مادر دوتا دختر بودن چطوره؟ 

من فعلا که هنوز معلوم نیست طبیعی باشم یا نه 

اولی طبیعی بود

وقتی دومی به دنیا بیاد فرقشون‌ ۴ سال و ۹‌ماه میشه  خدا گل دخترات‌ رو حفظ کنه‌  حس مادر د ...

نمیدونم والا ...

من خودم خیلی دوست دارم دوتا دختر ...از برادرام اصلا خاطره خوبی ندارم ...

میدونم دوتا دختر باشن هرجای دنیا برن به یادمن🌺🌺🌺🌺🌺

کسی هم بگه جنست جور نشد یا از این حرفا کاملا بی تفاوتم به این حرفا ....هم من و همسرم واقعا دوست داشتیم دختر باشن ...

حرف اطرافیان همیشه هست ...مامانم خیلی پسر پسر میکرد ...

وقتی دومی به دنیا بیاد فرقشون‌ ۴ سال و ۹‌ماه میشه  خدا گل دخترات‌ رو حفظ کنه‌  حس مادر د ...

برای منم اولی طبیعی بود دوساعت بیشتر طول نکشید زایمانم ..اینم دکترم میگه طبیعی کن زایمان دوم خیلی راحت ه و فلان ...

دعا کن بتونم از پسش بربیام😔😔

خیلی اضطراب دارم ‌

نمیدونم والا ... من خودم خیلی دوست دارم دوتا دختر ...از برادرام اصلا خاطره خوبی ندارم ... میدونم د ...

منم خداروشکر شوهرم خیلی دختر دوست هست بقیه هم ی کمی حرف میزنن‌ و میگذره این روزها 

مهم خواهر داشتن دخترام هست 

برای منم اولی طبیعی بود دوساعت بیشتر طول نکشید زایمانم ..اینم دکترم میگه طبیعی کن زایمان دوم خیلی را ...

چه جالب منم زایمانم‌ کمتر از دو ساعت 

الهی از زایمان قبلت‌ راحت تر و سریعتر باشه و ی نی نی خوشکل و نار و سالم به دنیا بیاری و خودتم زود سرپا بشی

برای منم اولی طبیعی بود دوساعت بیشتر طول نکشید زایمانم ..اینم دکترم میگه طبیعی کن زایمان دوم خیلی را ...

راستی اسم دخترم سوفیا هست خیلی خوشکل و ناز و همه پسند هست اسمش البته عین خودش

2706