2737
2739
عنوان

کسی هست منتظر بارداریش باشه این ماه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 35 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
علائمت چی هست؟منم اخراین هفته موعدپریودم همش استرس دارم ولی یک هفته ست کمردرددارم وسینه درد وسمت راس ...

من يك هفته بعد از اقدام از درد سينه ناله ميكردم بس كه درد داشتم كمر درد و خستگي مفررط

الان كه به پريود نزديك شدم علائمم كمتره 

فردا موعدمه اما ميخام دوشنبه بي بي بزارم ايشالا كه مثبته

به زندگیم خوش اومدی....
من يك هفته بعد از اقدام از درد سينه ناله ميكردم بس كه درد داشتم كمر درد و خستگي مفررط الان كه به پر ...

انشالله مثبت باشه من فقط کمردرددارم جوری که نه میتونم زیادبشینم نه زیادواستم دوروزم هست سینه هام دردمیکنه وقتی دست میزنم احساس نفخ هم دارم

2740
انشالله مثبت باشه من فقط کمردرددارم جوری که نه میتونم زیادبشینم نه زیادواستم دوروزم هست سینه هام درد ...

ايشالا كه شما هم مامان بشي اين ماه

حتما بيا اينجا نتيجه تست و بگو دوستم

به زندگیم خوش اومدی....
ايشالا كه شما هم مامان بشي اين ماه حتما بيا اينجا نتيجه تست و بگو دوستم

سلام شماحامله شدی؟من ماه پیش پری شدم 😔دوروزدیگه موعدمه.ولی سینه درد ندارم اصلافقط ازدوروزبعدازآخرین اقدام زیردلم دردمیکنه

سلام شماحامله شدی؟من ماه پیش پری شدم 😔دوروزدیگه موعدمه.ولی سینه درد ندارم اصلافقط ازدوروزبعدازآخرین ...

عزیز دلم ایشالا که ماه بعد باردار میشی عزیزم حتما مصلحتی هست شک نکن

بله من باردار شدم

به زندگیم خوش اومدی....
عزیز دلم ایشالا که ماه بعد باردار میشی عزیزم حتما مصلحتی هست شک نکن بله من باردار شدم

من الان ۵روزازموعدم میگدره هنوز پری نشدم دیشب یکم حالت تهوع داشتم امروزهم سینم یکم دردمیکنه.چندروزبعدموعدتست گرفتین؟

من الان ۵روزازموعدم میگدره هنوز پری نشدم دیشب یکم حالت تهوع داشتم امروزهم سینم یکم دردمیکنه.چندروزبع ...

من روز موعدم بی بی چکم مثبت شد و دو خط پررنگ شد.

حتما ی بی بی بزار الان فکر کنم نشون بده

به زندگیم خوش اومدی....
2706