2752
2734
عنوان

راسته که جنوبیا جهیزیه نمیبرن ؟؟؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی از افواماشون  بله نه جهیزیه میدن نه خرج عروسی و عقد  هیچ  دختر و ساک لباسش ...

بیچاره ها 😂😂😂

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2731
وااای چ جالب خواستگار منم دقیقا از یه سمت شیرازی از یه سمت جنوبی اهواز  چجور ادمایین ؟ دست و د ...

بنظر من خانواده با خانواده فرق داره. برا من که هیچ کاری نکردن اما تو فامیلاشون دیدم که بعضیاشون خیلی خوبن. اون خانواده رو باید بشناسی بفهمی چطوری ان

وااای چ جالب خواستگار منم دقیقا از یه سمت شیرازی از یه سمت جنوبی اهواز  چجور ادمایین ؟ دست و د ...

خیلی عاشق عروسن مخصوصاااگه  عروس غریبه باشع🤩🤩🤩

خیلی  هواش و دارن و احترامشوخواهند داشت

همشون اینجوری نیستن..بستگی داره..بعضیا اینجورین..بعضیا یجور دیگه...البته الان وسایل گرونه...خیلی سخته همش پای یطرف باشه...ولی رسم‌ما اینجوریه که عروسو داماد باکمک هم‌ میخرن وسایلو...همش رو دوش یکی نیست...معمولا وسایل سنگین و اصلی تر پای داماده...مثلا تی وی..یخچال..کولر

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
خیلی عاشق عروسن مخصوصاااگه  عروس غریبه باشع🤩🤩🤩 خیلی  هواش و دارن و احترامشوخواهند داشت

وااای خدا از دهنت بشنوه 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

سلام اسی من نظرات بقیرو نخوندم اومدم بگم منم جنوب بوشهرم جهیزیه اجبار نیست عروس در‌توانش میاره شده ۲۰‌ملیون ک الان چیزی‌نمیکنه و خیلیم با عروساشون خوب رفتار میکنن و خیلی کم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خرده شیشه هست

مهندس کوچولو سابقم،مهارت خاصی تو وحشی بازی دارم،اسم کاربریمو دوست ندارم 😒یادت نره رویا ها بخشی از تقدیرن
سلام اسی من نظرات بقیرو نخوندم اومدم بگم منم جنوب بوشهرم جهیزیه اجبار نیست عروس در‌توانش میاره شده ۲ ...

جنوبی ها فوووق العادن 

منظورتون از جنوب خوزستانه یا هرمزگان و بوشهر؟😊 اخه رسم هرجا فرق داره 

اهواز 

2706