2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزممم منم براتون یس میخونم ان شاالله به حاجتتون برسین به زودی و به بهترین شکل😍🌹🌹🌹

ممنونم عزبزم همچنین شما❤

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    
2731
سلام عزیزدل من مشهدم بطلبه برم دعا میکنم براتون اسمتون بگین

خیلی ممنونم ازتون..براتون حدیث کسامیخونم اگرمیشه منوباهمین اسم مادرسه قلوهادعاکنین که خدابه حق امام رضاوامام جوادبه منم نی نی بده بازم ممنون..التماس دعا

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    
خیلی ممنونم ازتون..براتون حدیث کسامیخونم اگرمیشه منوباهمین اسم مادرسه قلوهادعاکنین که خدابه حق امام ...

چشم عزیزم انشاءالله برم یادتون میکنم 

خیلی ممنونم بابت حدیث کسا خدا یه بچه صالح و سالم بده بهت به حق حضرت علی💚😘🌺

2738
چشم عزیزم انشاءالله برم یادتون میکنم  خیلی ممنونم بابت حدیث کسا خدا یه بچه صالح و سالم بده بهت ...

ممنونم عزیزم🌹انشاءالله حاجت رواییت💐

ممنونم عزیزم ان شاءالله حاجت روا شی خیلی دلم گرفته بود نمیدونی چقدر خوشحال شدم❤❤❤

الهی منم باخوشحالیتون خوشحال میشم😍😍😍😍😍ممنون گل من🌼🌷ان شاالله خیلی زودخدادلتوشادکنه هرچی تودلته بهت بده🌸💞

برای 
2706