2733
2734

از همگی جمع التماس دعا یا انرژی مثبت هر چی اسمشو میزارین

قربون ریخت همتون  

💕 دعای نی نی سایتیا عجیب گیراست 💕                                💖لطفا دریغ نکنین💖                                              💓 دوستون دارم💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا پیام میده سین نمیکنید؟؟؟؟!!!!!!!

چه قشنگ گفتی واقعا همینه... 

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
2731
خب رهاش نکن اگه بخوای میشه 

اصلا از نماز سرد شدم

نمیدونم چرا

دلم میسوزه. از اخرتم ترس دارم

ولی نمیدونم چرا ترکش کردم اصلا نمیدونم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

برنامت چیه استارتر جان 

منم دوست دارم شروع کنم و اصلا قطع نشه.. 

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
ارده میخواد گلم من که به خوندنش عادت کردم درسته اولش سخته اما بعدا میشه جز برنامه های روزانت که تا ن ...

دقیقا عزیزم من‌همیشه سر وقت میخوندم از وقتی خونمونوعوض کردیم  ۴ ماهه ی خط در میون میخونم سر شب تصمیم گرفتم باز از فردا همشو سروقت بخونم

درست عادت ک بکنی حتی خوابت نمیبره انگار عذاب وجدانه یا کلا باید بخونی وگرنه انگار یچیزی و گم کردی انگار مشکل برات پیش میاد واقعااا نماز ینی ارامش مطلق سبک‌سبک میشی

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌

خواستین بخونین منم صدا کنید

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚