2733
2734
باید ۲۰روز رو پاک باشیم؟

نه گلم اگه پریود باشی اشکال نداره

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ممنون برای تاپیک ❤ حتما امتحان میکنم. فقط اون تند خوانی ک گفتی چیه؟ ینی فایل صوتی هست ک سریع م ...

اره عزیزم فایل تند خوانی قران. یک جز رو تو نیم ساعت تمام میکنه.

التماس دعا

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2728
اسم فایل صوتی میگین دوست عزیز  منم دلم خیلی از خیلی چیزا گرفته حتما عمل میکنم تاپیکتون اشکمو د ...

مثلا اگه واسه جز یک میخوان تو گوگل بزنین تند خوانی جز یک. توی نیم ساعت یک جز میخونه. و شما خط ببرین.

ان شاءالله که بحق فاطمه زهرا همگی شما عزیزان حاجت روا بشید.

التماس دعا دارم

خانما منم خیلی محتاجم به دعاتون به یه معجزه از طرف خدا . خیلی گرفتاری داریم خیلی زیاد خستم خیلی خسته استارتر عزیز با دل پاکت دعام کن اگه لایق باشم منم شروع میکنم.

امیدوارم از شر ادم هایی که با کارا و حرفاشون جگرمو سوختن راحت شم. امیدوارم یه پولی تو دستمون بیاد بتونیم خونه بخریم😭🤲🤲

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 
2738
فقط گوش بدم دیگه نیازی نیس ب قرآن نگا کنم؟؟

نمیدونم والا اگه نگاه کنید بقران و خط ببرید بهتره و تمرکز بیشتری دارید اینطور روی قران

خانما منم خیلی محتاجم به دعاتون به یه معجزه از طرف خدا . خیلی گرفتاری داریم خیلی زیاد خستم خیلی خسته ...

😭😭😭فدات عزیزدلم.

ان شاءالله که بحق فاطمه زهرا مشکلت حل بشه.😭

واست یه نادعلی میخونم

کاش منم بتونم بخونم خیلی قرآن خوندن ونمازخوندن رو دوس دارم اما خیلی تنبلم تو انجام دادنشون  ان ...

عزیزم اراده کن و توکل کن بخدا و حضرت زهرا و امام زمان ازشون بخواه دستتو بگیرن جواب میده خودتم همت کن گلم اولش سخته بعد عادت میشه

😭😭😭فدات عزیزدلم. ان شاءالله که بحق فاطمه زهرا مشکلت حل بشه.😭 واست یه نادعلی میخونم

مرسی عزیزم چقدر مهربونی منم واست ده تا صلوات میفرستم .. الهی بحق صاحب الزمان که هرررررررچی از خدابخوای بهت بده . همیشه شاد باشی 

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 
باید با شما همراه بشیم یا نه هر ۲۰ روزی ک شد؟؟ گوش بدم ب صوت یا همراشم بخونم؟؟

نه عزیزان هر ۲۰ روری که شد.

منکه فقط خط میبردم میتونی باش بخونی هم

2706