2733
2734
منم ۴سال عقد بودیم خرداد ماه عروسبمون بود  

وای چطوری تحمل کردی 

ما دو ساله که عقدیم اعصابمون ریخته به هم

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ای جونم خوشبخت بشین

مرسی عزیزم😘😘😘

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
وای توروخدا برای ازدواج منم دعا کنید 🥺

سلام عزیزم 

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
2731
هم سن منی

🙈🙈🙈🙈

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
ولی چطوری تحمل کردی  ما دو ساله که عقدیم اعصابمون ریخته به هم

وای نگو اینقد. دغده داشتیم دیگ افتاده بود اونوقت عروسیمون که کرونا شدید ترشده بود گفتن کروناتموم شه شوهرم گفت دیگه نه 

نامزدیه من اصلا اح

منم عقدم😍 جهاز هم که خیلی هاشو خریدم از وقتی نامزد شدیم خیلی روز ها تو خونه خود همسرم بودیم عید ی ...

سلام عزیزم ای جونم خوشبخت بشین 

دو ماه عقدم تا ۷ ماه دیگ ام عقد هستم والا جهاز هیچ کاری نکردم هنوز  اصن دوران عقد دوس ندارم با ...

سلام آجی 

زودتر وسیله بگیرید تا گرون تر نشدع با این اوضاع این یه نصیحت از من به تو 

امروز یه جنسیو قیمت میکنی فردا دوباره میری واسه همون جنس 2 برابر گرونتر شده

2706