2733
2734

سلام سلاااااااام خوش اومدی به تایپکم:)

خب خب اول از همه ایشالا حال دل همتون خوب باشه 

راستی چند ساله عقد(نامزد)هستید؟کی عروسی میکنید؟

جهازتونو کامل کردین یا نه؟

اون دوستایی که عقد یا نامزدن رو هم تگ کنید دور هم باشیم خوشبگذره😍💓

@سالادکاهو‍ بیا ببینم تو متاهلی یا عقد😂چند وقته تگت نکردم 

@دری_گلمن‍ چخبر؟🙂

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلتنگشم  واسم دعا کنید زود جور شه  ببینمش😭❤️

سلام عزیزم 

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 😍💓

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
مجردم  واسم دعا کنید یه ازدواج عالی داشته باشم

سلام گلم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

2740

بهله عقدیم

جهاز کامل خریدیم

انشالا سال دیگ میریم خونمون😍😍

ی نام خداااا ،اینجانب یک بانوی متاهل و متهعد👫💍عاشق اشپزی با دستپخت عالی🍝🍔کیک پزعالی🍰باکلی دسر خوش مزمز🍮🍨 و تزیین کننده نمونه😄درحال درس خوندن ،،از نوع حقوق📗📖📚عشق اهنگ و رقص،زندگی من باهندزفیری گره خورده😛😍عاشق کارای هنری مثل دکوپاژ،کار با مس،گلهای کریستالی،انواع بافتنی،ارایشگر نمونه،کلی کار هنری با چوب ،،شمع سازیو....،عاشق همسری،عاشق زندگیم،خدایا مشکلات زندگیمو حل کن،دوستت دارم دوستم داشته باش،خدایا مواظب عشق زندگیه منباش،کمکم کن تاهرروز بهتراز قبل باشم😍😘شاهم من فقط با ط خوشم😻✨💫�🍺👑💍💎

من تیر عروسی کردم بدون هیچ جشن و شادی😢

دوسال و سه ماه عقد بودیم از اول عقدم با شوهرم زندگی میکردیم جدا از خانواده اش توی یه طبقه اشون اما جهاز وخونه گرفتنمون و استقلال کاملمون امسال بود

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید

منم ۱۴ سالگی عقد شدم الان ۱۸ سالمه...۴ ساله تو عقدیم بخاطر تحصیل من...امسال درسم تموم میشه..عید میریم سرخونه زندگیمون...از جهازمم یه کوچولو دیگه مونده...

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
منم ۱۴ سالگی عقد شدم الان ۱۸ سالمه...۴ ساله تو عقدیم بخاطر تحصیل من...امسال درسم تموم میشه..عید میری ...

ای جونم خوشبخت بشین