2733
2739

بچه ها دو روزه پهلوی راستم درد میکنه و امروز صبح وقتی داشتم از رخت خوابم بلند میشدم یهو کلی آب از واژن خارج شد. ببخشید.

ینی علتش چی میتونه باشه؟ از اخرین پریودم یک هفته میگذره

تخپک گذاری یا عفونت

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجردی؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2728

احتمالامربوط به تخمکگذاری باشه من تاچندسال پیش اینجوری میشدم یعنی بعداز پری زمان تخمکگذاری روزهای اول تخمکگذاری ترشحاتم کاملا آبکی بود نمیدونم چرا به جای اینکه کشداروچسبناک باشه آبکی بود اما الان چندسالی اونجوری نیستم وکاملا ترشحاتم چسبناک وکشداره البته من ازنظرتخمکگذاری وتخمدان ورحم سالم هستم تخمدون هام فعاله فعالن

2738
 احتمالامربوط به تخمکگذاری باشه من تاچندسال پیش اینجوری میشدم یعنی بعداز پری زمان تخمکگذاری روز ...

در هر حال برو دکتر یا ممکن ادرار یا در اثر تحریک جنسی یا کیسه اب بدترین حالت باشه سریع بری دکتر بهتره

یه هفته اس پریودم تموم شده

خب پس باردار ننیستی اگه سیکلت ۲۸روزه باشه دقیقا میشه تخمک گذاریت ....ولی من چندروز اینطوری بودم بعدم لگن و واژن و ژیر دلم دردگرفت فهمیدم عفونت دارم