2733
2734
عنوان

از بین این دکترا کدوم رو واسه سزارین پیشنهاد میکنید کمککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان من میرم ولی خوشحالم میکنید اگه بیاید و راهنماییم کنید خیلی سر در گمم و وقت هم ندارم باید زودتر دکترمو انتخاب کنم.منتظرم..........
برای قایقهای بی حرکت موجها تصمیم میگیرند...........
عزیزم من این بیمارستان واین دکتر نبودم ولی ازدکتر راضیم اون فشارو که همه میارن عزیزم درد خاصی نداره اصلا چون شکمت سر سرهست هیچی حالیت نمیشه باید فشاربده لخته های خون وچیزای دیگه تورحمت بیاد بیرون دیگه
عزیزم دکتر من ساراشبیه خانیه تو بیمارستان صارم.بسیار دکتر عالی و اروم و صبوره و از اخلاقش 20ش آرامش میگیری.خیلی خوبه من هرکیو معرفی کردم فقط دعام کردم.روزای یکشنبه تا ساعت 2 و 3 ش تا ساعت 8 تو بیمارستان میشینه.حتما برو پیشش ک اصلا ضرر نمیکنی.سز تو صارم 4/500 .
زن هرگز نمیمیرد تنها از آنچه که هست دست میکشد.......................
maede جون منظور منم همین بود که فشار رو زمان بیحسی یا توی اتاق عمل انجام بدن آخه بعضیا توی بخش پرستارا بغد از بیحسی اینکارو میکنن. اسم دکتر توسلی رو تا به حال نشنیده بودم کجای تهرانه؟زیر میزی نمیگیره؟ بعد عمل شما زود سر پا شدی؟چند روز درد داشتی؟
گلی جونی تعریف دکترای صارم رو خیلی شنیدم فقط الان یه مقدار در مورد قینتش شک دارم مثلا بیمارستان بهمن هم که خیلی بیمارستان خوب و مجهزیه سزارین رو 500 الی 800 از صارم ارزونتر میگیره البته تا اونجا که من شنیدم.ولی اگه دکتر خوب پیدا نکنم میرم صارم
بیمارستان صارم جدیدا یه تومن گرونتر شده.میگن شده 5500.منم اول با مصدق ویزیت میشدم ولی به خاطر هزینه ها رفتم پیامبران.که از لحاظ تمیزی و برخورد کارکنانش چیزی از صارم کم نداره.در ضمن دکتراشم خیلی خوبن.حشمت و شاکری و... اینا کار سزشون عالیه.پیامبران سز 2700 تا 3000 میگیره البته با بیمه تامین اجتماعی.همه امکاناتیم داره.
مرسی شادی جون نمیدونستم اینو که گرون شده چه خبره مگه؟امکاناتش هم که با بیمارستانهای خصوصی دیگه همچین خیلی متفاوت نیست؟ یغنی همه بیمارستانای خصوصی گرون کردن؟ بهمن چی؟؟؟؟؟؟
2706