2733
2739

سلامم دانشگاه ملی.

من یکبار وام ضروری گرفتم با فاکتور خرید عینک 

حالا دوباره میخوام وام ضروری بگیرم با چ بهونه ای ؟

توزوخدا کمکم کنید نیاز شدید دارم

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

نوشته ک از هر رویداد صرفا در یک مقطع تحصیلی میتوان استفاده کرد 

یعنی خرید وسایل فقط یکبار فک کنم😢

سلام دوستان 

ما یه کانال زدیم هر روز پروژه میزاریم و هر کس بتونه انجامش بده و هزینه هم از طرف مقابل بگیره 🔔🔔🔔🔔🔔🔔

کار در زمینه تایپ🌹، مترجمی🌹 ، مقاله🌹،پایان نامه🌹 ،حل تمرین و مسائل،🌹برنامه نویسی،🌹
ورد🌹،اکسل🌹،پاورپوینت🌹،نهاد،🌹تحقیق❤آزمون آنلاین

و هزاران کار دیگه............

@University_School_Projects

عضو بشید و استفاده کنید 🙏🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به همون دلیلی که لازمش داری؟؟

برا چه کاری میخوای؟؟؟

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2731
نوشته ک از هر رویداد صرفا در یک مقطع تحصیلی میتوان استفاده کرد  یعنی خرید وسایل فقط یکبار فک ک ...

یک رویداد شاید یعنی یک بار برا عینک

خب ممکنه طرف یبار بخواد عینک بخره یه بار گوشی و هزاران وسیله دیگه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
یک رویداد شاید یعنی یک بار برا عینک خب ممکنه طرف یبار بخواد عینک بخره یه بار گوشی و هزاران وسیله دی ...

عه؟ ای کاش بشه ب بهانه خرید لپ تاپ

عه؟ ای کاش بشه ب بهانه خرید لپ تاپ

برا چه چیزی لازم داری؟؟

2738
بدهکارم

خب بنویس همون رو

بنویس به دلیل نیاز مالی و دادن بدهکاری و قرض 

اینجور‌ی بهتر بهت میدن تا بگی لپ تاپ و ... چون کاملا ضروری حساب میشه

راستش هم گفتی

خب بنویس همون رو بنویس به دلیل نیاز مالی و دادن بدهکاری و قرض  اینجور‌ی بهتر بهت میدن تا بگی ...

مطمعنی ؟؟؟ میترسم ندن😥🤨 

فکر میکنم فقط یک بار میشه وام ضروری گرفت 

ببخشید خانمی شما برای وام ضروری فاکتور رو  تحویل دادی؟

میشه مراحل توضیح بدی

بعد از اینکه تو سایت ثبت نام کردم و یه سری فرم خود دانشگاه فرستاده که باید پرکنم باید ببرم محضر و بعد به دانشگاه تحویل بدم؟

فکر میکنم فقط یک بار میشه وام ضروری گرفت  ببخشید خانمی شما برای وام ضروری فاکتور رو  تحوی ...

ن گلم الان پرسیدن گفتن ک میشه.

میری تو سایت درخواست میدی  بعد

فاکتور خرید وسیله+ گواهی کسر از حقوق ضامنت( از اداره باید بگیره ) میبری دفترخونه بهشون میگی تهعد نامه واست تنظیم کنن واسه وام دانشجویی بعد اون فرمم میگیری همرو میبری دانشگاه