2752
2734
جاهای دیگه خونه ها ارزونترن میتونید برید جای دیگه اگه ک دنبال کلاس منطقه هستید ک شهرک قدس عالیه

نه کلاس منطقه برام مهم نیست 

خوب شوهرم شاغل تو زنبیل اباد

مادرامون هم تویی زنبیل ابادن

دوست داشتیم نزدیک باشیم

اگه بخاد امسال بالا بگه تو بنیاد و انسجام اینا میگردم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدا رحمتش کنه ما بعد مسجد پنجعلی کوچه ۱۳ دقیق نمیدونم جایی ک شما میگید کجاس باید از شوهرم بپرسم ...

اسم کوچه هنوز حاج اخونده، من وقتی میام قم حتما به خونمون سرمیزنم و کلی اشک میریزم،

گذرخان هنوز سوهان فروشی و ارده فروشی داره ،خریدمیکنم وبرمیگردم،

پدرم الان توگلزارشهدای علی بن جعفرع هست،اگه گذرت افتادلطفا یادی کن ازش  

سلام دوستان خواستم تجربه خرید خودم رو از سایت ارزان بهداشت که توی قم هست بگم بهتون واقعا تو محصولاتی که موجود می کنه قیمت زیر اون تو هیچ جا پیدا نکردم نه اینترنت نه مغازه

لینک محصولات کامانش رو میذارم اگر خواستید سر بزنید

https://www.arzanbehdasht.ir/product-category/berands/comeon/

2731
ممنونم کمک بزرگی بهم کردید

عزیز دلم خوبی میشه برا شفا من دعا کنی خواهش میکنم لطفا برا مریضیم ترو خدا دعا کن برام هر دعایی که خودت ازش حاجت گرفتی اسمم الناز ممنونت میشم اسم مادرم صدیقه هستش

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی