2752
2734

سلام

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

من کتابخانه قائمیه رو شنیدم خودم هنو فرصت نکردم استفاده کنم اما همه کتاباش رایگانه

عمل کنید عمل ؛ سپس آن را ناتمام نگذارید درتصمیمی که گرفته اید استقامت بورزید استقامت صبور باشید صبور پرهیزکاری پیشه کنید پرهیزکاری. قطعا برای شما پایانی است ﴿بهشت﴾ خود را به آن پایان برسانید. با انجام آنچه خداوند از حق خود بر شما واجب کرده و وظایفی که برای شما بیان داشته به خداوند روی آرید. من شاهد شمایم و در روز قیامت به نفع شما شهادت خواهم داد. نهج البلاغه حکمت 178

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طاقچه وفیدیبو. بعضیاشون رایگان.ولی خیلی کتاب داره

فیدیبو دارم رایگان کتاب جالب نداره

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
2731
من کتابخانه قائمیه رو شنیدم خودم هنو فرصت نکردم استفاده کنم اما همه کتاباش رایگانه

پیدا نکردم

پیدا نکردم

تو بازار یا مایکت کتابخانه قائمیه رو سرچ کنین یه برنامه ای هست که عنوانش بازار کتاب هستش همون کتابخانه ایه که گفتم. البته نمیدونم شما درچه موضوعی نیاز به کتاب دارید  امیدوارم براتون مفید باشه

عمل کنید عمل ؛ سپس آن را ناتمام نگذارید درتصمیمی که گرفته اید استقامت بورزید استقامت صبور باشید صبور پرهیزکاری پیشه کنید پرهیزکاری. قطعا برای شما پایانی است ﴿بهشت﴾ خود را به آن پایان برسانید. با انجام آنچه خداوند از حق خود بر شما واجب کرده و وظایفی که برای شما بیان داشته به خداوند روی آرید. من شاهد شمایم و در روز قیامت به نفع شما شهادت خواهم داد. نهج البلاغه حکمت 178
تو بازار یا مایکت کتابخانه قائمیه رو سرچ کنین یه برنامه ای هست که عنوانش بازار کتاب هستش همون کتابخا ...

ممنونم میرم میبینم برنامشو