2737
2734

استايل پاريس قديم يا جديد!؟

منظورتون چيه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قدیمی‌ 

توي بوتيك ها تك و توك شايد باشه

ولي بايد بدي بدوزن برات

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
حالا ک سلیقه امون شبیهه بنظرت برای جشن نامزدی عمه ام چی بپوشم؟  19سالمه مجردم خودم ب ذهنم رسی ...

ا چه جالب منم همسنای تو ام،به نظر خیلی شیکه با کیفای هم‌ طیفش‌ میتونی ستش کنی

ا چه جالب منم همسنای تو ام،به نظر خیلی شیکه با کیفای هم‌ طیفش‌ میتونی ستش کنی

حالا کیف زیلد برام ملاک نیس

اونروز دیدم لیمویی خیلی بهم میاد

دنبال جنس پارچه خوبم برای دوخت اونچیزی ک تو ذهنمه

و نمیدونم کفش مشکی بهش میاد یاذطلایی

میشع کمربند خوشگل طلایی هم بهش دوخت

حالا کیف زیلد برام ملاک نیس اونروز دیدم لیمویی خیلی بهم میاد دنبال جنس پارچه خوبم برای دوخت اونچیز ...

کفش مشکی بپوش‌ بنظرم،زیاد با کمربند طلایی موافق نیستم

اخه من قبلا ی چیزاسی تو نت دیدم بنظر تودمم مشکی با لیمویی شیک تره

اره بنظرم شیک تره مشکی برای کفش،حالا اگه میخوای در کنارش طلایی هم باشه میتونی اکسسوری های دیگرو طلایی بگیری

2706