2733
2734
عنوان

کیا تو حاملگی خیلی چاق شدن ؟!بالای ۱۰۰ رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 42 پست
فقط اسی جان اینو بگم بهت که دقع پروتئین مهمه و میتونه زنگ خطر باشه، به دکترت بگو حتما 

گفتم ب دکتر گفت باید مواظب فشارت باشی و علائمی مثل سردرد و دوبینی و سرگیجه

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من😨😨۱۱۰ شده بودم‌البته دوقلو بود

بعد زایمان اذیت شدی ؟

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
گفتم ب دکتر گفت باید مواظب فشارت باشی و علائمی مثل سردرد و دوبینی و سرگیجه

من علائم تو رو داشتم.

نمیدونم.چرا دکترا درست و حسابی حرف به آدم نمیزنن 

دفع پروتئنت چند بوده؟! 

احتمالا سزارین میشی 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2742
خداروشکر  من نهایتش بشه ۳۲۰۰

ناشکر نباش عزیزم بچه من۲ کیلو دنیا اومد نزدیک۳۷ هفته.سلامتی مگه به وزنه این خانوم گفت بچه سااااااالم ۴کیلویی

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

من همش ۹ کیلو اضافه کردم توی دوران بارداریم☺

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2740
من علائم تو رو داشتم. نمیدونم.چرا دکترا درست و حسابی حرف به آدم نمیزنن  دفع پروتئنت چند بوده؟ ...

اره سزارین که هستم

الان برگم دستم نیست ولی فکر کنم حدود ۲۰۰

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
ن عزیزم تو آزمایش معلوم شد اتفاقا کم اشتها بودم خیلی خیلی کم میخوردم ولی اضافه وزن گرفتم

من اشتهام معمولیه 

ازمایش ۳ ماه پیش دادم تیرویدم لب مرز بود ولی دکتر گفت دارو نمیخواد

بهتر بود زیر نظر مشاور تغذیه باشید بزرگترین اشتباهم این بود که یش مشاور تغذیه نرفتم

اره منم ب دگترم گفتم کاش از اول پیش دکتر تغذیه رفته بودم گفت نه فرقی نداره باید کم بخوری !!!!