2733
2739
عنوان

💌 وصیّت پدر و مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 61 پست
کار خدا رو میبینی میدونی چی شد؟ دوسال بعد از بابام پدر اون فوت کرد روز دوم مرگش من رفتم جشن   ...

میگم که قصد ندارم با خرفام کدورت رو خدای نکرده بیشتر کنم، ولی حقیقت اینه که بیش از اندازه کارشون زشت و غیر انسانی بوده 

اخه رسمه شهر ما یکی از راه میرسه همه بپاش بلند میشن اما اون بپای من بلند نمیشد

پس وقتی خودش احترام رو بجا نمیاره و بی احترامی رو شروع میکنه، باید منتظر باشه که طرف مقابل هم مثل خودش رفتار کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم که قصد ندارم با خرفام کدورت رو خدای نکرده بیشتر کنم، ولی حقیقت اینه که بیش از اندازه کارشون زشت ...

الان یکم رابطمون بهتر شده اما ته دلم ناراحتم.چند روز پیش پدرشوهرم فوت کرد یکی از فامیلا رفته بود عروسی.منم پیش اون جاریم گفتم کار خیلی بدی کرده اصلا ناراحت نباشین بابای اونا هم فوت کنه ماها میریم

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین

پدر عزیزم تمام حرفهاش پند و نصیحت بود تمامش وصیت نامه کاملی نوشته که نوشتخ برام قران بخونید و من هرروز میخونم حدود شیش ماهه اسمونی شده 

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2728
الان یکم رابطمون بهتر شده اما ته دلم ناراحتم.چند روز پیش پدرشوهرم فوت کرد یکی از فامیلا رفته بود عرو ...

باز خدا رو شکر که روابط بهتر شده🙂. با این حرفتون هم بهشون یادآوری کردید که چقدر اینطور رفتارها وقتی کسی خدای نکرده عزادارِ یک عزیزه ، غیر اخلاقی و غیر انسانیه👍👍

پدر عزیزم تمام حرفهاش پند و نصیحت بود تمامش وصیت نامه کاملی نوشته که نوشتخ برام قران بخونید و من هرر ...

عزیز من، خدا بشما صبر بده و روح پدرتون شاد🌹😔

چقدر مردِ پخته ای بودن که یک وصیت نامه ی کامل نوشتن و برای شما بیادگار گذاشتن🌹🕯🕯

عزیز من، خدا بشما صبر بده و روح پدرتون شاد🌹😔 چقدر مردِ پخته ای بودن که یک وصیت نامه ی کامل نوشتن ...

خیلی پخته و عاقل همه میگفتن یه مرد تو این منطقه هست اونم پدرمن بوده اسمشو میگن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2740

سلام.ببخشید مجبور شدم بیام اینجا پیغام بدم.اونجا یه کمی شلوغ شد نمیدونم چرا.منم دارم اذیت میشم..اومدم بگم یه وقت سوءتفاهم نشه در مورد مشاور.شما کاملا درست میگید.ولی فعلا راهنماییهای شما کفایت میکنه.خیلی درست و بجا و سنجیده گفتید و از همه مهمتر صمیمانه و بدون قضاوت

آقا هستم..."چه بزرگ آفتی ست....غمین بودن و نتوان گریستن".............................عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد
سلام.ببخشید مجبور شدم بیام اینجا پیغام بدم.اونجا یه کمی شلوغ شد نمیدونم چرا.منم دارم اذیت میشم..اومد ...

ابداً نیازی به عذرخواهی نیست دوست عزیز.

در واقع متشکرم که به این تاپیک من سر زدید.

چرا تصور میکنید از اینکه به مشاور مراجعه نکنید ممکنه سوء تفاهمی  بوجود بیاد؟ 

من هرگز بخودم اجازه نمیدم که در مورد مشاوره گرفتن یا نگرفتن شما ، با کلامم، قصد تحمیل نظر یا پافشاری داشته باشم. شما یک انسانِ باهوش، عاقل و بالغی و قبلاً هم عرض کردم که خودتون بهتر از هر شخصی میدونید که چه کاری برای زندگیتون درست هست. و من فقط پیشنهاد دادم . در نهایت تصمیم گیرنده شما هستید.

در مورد قضاوت نکردن ِ من  هم که اشاره داشتید، ابتدا تشکر میکنم از حسن نظر شما و بعد عرض کنم که مگه من اساساً اجازه ی قضاوت دارم و یا حتی صلاحیتش رو دارم؟ مگه من ده دقیقه بجایِ شما زندگی کردم ، بجای شما بار مسئولیتها رو بدوش کشیدم، بجای شما رنج کشیدم، تنهایی کشیدم و هزار مسئله ی دیگه ، که حالا اجازه داشته باشم قضاوت کنم؟ بعد ، چطور ممکنه همدیگه رو قضاوت کنیم در حالیکه هممون مشکلاتی داریم که فقط مدلشون فرق میکنه، اشتباهاتی داریم که فقط مدلشون فرق میکنه؟  

در مورد همفکری ای ، که داشتیم هم ، خوشحالم اگر مفید بوده باشه . و عرض کردم که بعنوان یک مادر ، در حدّ ِ تجربیات خودم ، اگر مسئله ای و یا سوالی در مورد دخترتون ذهنتون رو مشغول کرد و من هم اطلاع یا تجربه ای در اون مورد داشتم خوشحال میشم اگر مفید واقع بشه. 

در مورد معرفی و پیشنهاد کتاب بشما و سارای عزیز هم ، فراموش نکردم، در فرصت مناسب ، حتماً و با کمال میل. اگر بتونم لینک دانلود پی دی اف رو در تاپیک کتاب ، قرار میدم و اگر به لینک دانلود کتابها دسترسی نداشتم ، اسم کتاب رو پیشنهاد میکنم خدمتتون.

شاد باشید و برقرار🙏

ابداً نیازی به عذرخواهی نیست دوست عزیز. در واقع متشکرم که به این تاپیک من سر زدید. چرا تصور میکنید ...

آخه عنوان و حال و هوای این تاپیک رو خیلی دوست دارم.اگه شما قضاوت نکردید دلیلش درک و شعور شماست ولی اصولا آدمهایی مثل من با این مدل زندگی هرچقدر هم سرم به زندگی خودم باشه به شدت در معرض قضاوت دیگران هستم.هر حرکتی،نگاهی،حرفی که باشه اول قضاوت میکنن بعد شاید در موردش کمی هم فکر بکنن.البته من دلخور نمیشم.تو سری خور هم نیستم و اجازه ندادم کسی نگاه چپ بکنه ولی بهرحال سیل قضاوتها وجود داره

آقا هستم..."چه بزرگ آفتی ست....غمین بودن و نتوان گریستن".............................عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد
مامان بابای من جوون رفتن هیچوقت از وصیت حرف زده نشد

متاسفم عزیز دلم . واقعاً متاسفم . حتماً درد و رنج بزرگ و زیادی رو تحمل کردی😔😔😔 روحشون شاد و قرین رحمت الهی انشاالله🙏

متاسفم عزیز دلم . واقعاً متاسفم . حتماً درد و رنج بزرگ و زیادی رو تحمل کردی😔😔😔 روحشون شاد و قرین ...

خیلی درد کشیدم 🙂از مدرسه که می اومدیم هول هولی غذا درست میکردیم آبجیم تازه برنج درست کردن یاد گرفته بود از بی کسی نگم که حد نداره مامانم ۴۰ سالش نشده بود

2706