2752
2734
عنوان

مشاوره در مورد محله زعفرانیه ، فرشته و الهیه

| مشاهده متن کامل بحث + 40467 بازدید | 62 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام مهتاب جون من که قبلا نظرمو درمورد محله زعفرانیه و ... دادم و گفتم من خودم دانشگاهم اونوره خیلی جایه شلوغی شده به درد زندگی دیگه نمیخوره ! حالا چرا انقدر دنبال محله میگردی یه سایتی هست که جمعیت افراد هر محله و ... رو داره اگه پیداش کردم واست میزارمش
عزیزم منهر کمکی بتونم بهت می کنم اول از همه باید ببینی چه چیزی برایت الویت داره مثلا اگه می خوای دسترسی بهتر داشته باشم و پیاده بخوای اینور اونور بری خ مقدس خیلی خوبه و خ پسیان یا بقیه ک.چه هاش ولی خوب بقیه کوچه ها به نسبت پسیان شیبشون بیشتره و سر بالایی البته اینا خیابون های معمولی زعفرانیه هستن قیمت هم ندارم ولی فکر کنم برای خرید دیگه از متری 4 میلیون کمتر پیدا نکنی که البته هر چه امکانات بیشتری داشته باشن قیمت هاشون هم بالتر میره تا جایی که متری 10 هم میرسه ولی برای رهن واجاره اصلا خبر ندارم توی خیابون مقدس اردبیلی نرسیده به ولیعصر روبروی خیابون پسیان یه بانک چارسیان هست کنارش یه آژانس مسکنه می تونی از اون بپرسی
منزل من الهیه است و روز به روز شلوغ تر می شه ،تقریبا همه 30 سال زندگیم رو اینجا بودم و این الهیه اون الهیه نیست !! الان خودم زعفرانیه رو بیشتر دوست دارم چون لا اقل بن بسته و محل گذر نیست خیلی جاهاش و البته دسترسی الهیه خیلی راحت تره ها !! ولی شلوووووووغ شده ، از سر کار(سهروردی) میرم خونه مجبورم همه راه رو بندازم کوچه پس کوچه !!!!
دوخت انواع روتختی برای جهیزیه
البته اینو تازه شروع کردم
باید وسط گلهارو پر کنم و بقیه اینم بدوزم ولی این یه قسمت از کاره

مدل هم اگه کسی خواست سفارش بده واسه انتخاب دارم که براش ایمیل میکنم

سه ماهه تحویل میدم و همشم کاره دسته

zob963ip4wtq2rs5rco.jpg
s44n9dwbshllbt6rywi.jpg
hma297n5rhnajrhsxqop.jpg
troa_2007@yahoo.com