2737
2734

اللهم صل علی مخمد و ال محمد و عجل فرجهم

۵تا میفرستم ان شاءالله خدا شفای عاجل و کامل عنایت کنه به گل پسرت

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

اللهم اشف کل مرضانا بحق حسین ع

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم صل علی فاطمه وابیها و بعلها و بنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰۰ تا میفرستم انشالله پسر گلت زود زود خوب شه آمین

یه صلوات برا سلامتی آقا صاحب الزمان(عج)میفرستین؟😍☺  Ne kadar karanlik olürsa olsun güneş tekrar doğacak   🌞    akili telefonlar ve aptal insanlar çağinda yaşiyoruz  🤦‍♀  ما انسان ها مثل مداد رنگی هستیم شاید رنگ مورد علاقه هم نباشیم اما روزی،برای کامل کردن نقاشیمون،به همدیگه نیاز خواهیم داشت  بشرطی ک همدیگه رو تا حد نابودی نتراشیده باشیم  خدایا شکرت فصل مورد علاقم اومد پاییز جونم دوست دارم عشق رنگ رنگی من 🍁🍂🍁🍂🍂🍁🍂🍁🍂                       
2731

۱۰۰ تا صلوات ...یه ایت الکرسی برای شفای پسرتون میخونم ...انشاالله بزودی زود خداوند براش شفای عاجل عنایت کنه 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
۱۰۰ تا صلوات ...یه ایت الکرسی برای شفای پسرتون میخونم ...انشاالله بزودی زود خداوند براش شفای عاجل عن ...

ببخشید سرطان چی داره ؟حالش چطوره ؟

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
2740
لنفوم شکرخدا ممنونم

نگران نباش عزیزم .توکل بخدا امید همه لحظه هامون فقط خدای بسپار به خودش