2733
2734

سلام

وسایلارو از کجا میخرین تابراتون بصرفه؟

فروش دارین راضی هسین؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

من دکوپاژ بلدم

شمع سازیم نصفه،،بعد امتحانای پایان ترم قراره برم تکمیل کنم 

ی نام خداااا ،اینجانب یک بانوی متاهل و متهعد👫💍عاشق اشپزی با دستپخت عالی🍝🍔کیک پزعالی🍰باکلی دسر خوش مزمز🍮🍨 و تزیین کننده نمونه😄درحال درس خوندن ،،از نوع حقوق📗📖📚عشق اهنگ و رقص،زندگی من باهندزفیری گره خورده😛😍عاشق کارای هنری مثل دکوپاژ،کار با مس،گلهای کریستالی،انواع بافتنی،ارایشگر نمونه،کلی کار هنری با چوب ،،شمع سازیو....،عاشق همسری،عاشق زندگیم،خدایا مشکلات زندگیمو حل کن،دوستت دارم دوستم داشته باش،خدایا مواظب عشق زندگیه منباش،کمکم کن تاهرروز بهتراز قبل باشم😍😘شاهم من فقط با ط خوشم😻✨💫�🍺👑💍💎
من دکوپاژ بلدم شمع سازیم نصفه،،بعد امتحانای پایان ترم قراره برم تکمیل کنم 

کلاسشو میری؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاسشو میری؟

کلاس مجازی

شمعو خاهرم یاد گرف ب من یاد میده

منم دکوپاژ و ساخت گل کریستالی رو یادش دادم

ی نام خداااا ،اینجانب یک بانوی متاهل و متهعد👫💍عاشق اشپزی با دستپخت عالی🍝🍔کیک پزعالی🍰باکلی دسر خوش مزمز🍮🍨 و تزیین کننده نمونه😄درحال درس خوندن ،،از نوع حقوق📗📖📚عشق اهنگ و رقص،زندگی من باهندزفیری گره خورده😛😍عاشق کارای هنری مثل دکوپاژ،کار با مس،گلهای کریستالی،انواع بافتنی،ارایشگر نمونه،کلی کار هنری با چوب ،،شمع سازیو....،عاشق همسری،عاشق زندگیم،خدایا مشکلات زندگیمو حل کن،دوستت دارم دوستم داشته باش،خدایا مواظب عشق زندگیه منباش،کمکم کن تاهرروز بهتراز قبل باشم😍😘شاهم من فقط با ط خوشم😻✨💫�🍺👑💍💎
2731
کلاس مجازی شمعو خاهرم یاد گرف ب من یاد میده منم دکوپاژ و ساخت گل کریستالی رو یادش دادم

چقد دادی کلاس مجازی؟

راضی بودی؟

منم میخام خمیر چینی روماگ شرکت کنم مجازی،دودلم

اخه اینترنت همه آموزش داره

چقد دادی کلاس مجازی؟ راضی بودی؟ منم میخام خمیر چینی روماگ شرکت کنم مجازی،دودلم اخه اینترنت همه ...

80

ن اینجوری کلاسش خیلی فرق داره ،،خیلی بهتره

80 ن اینجوری کلاسش خیلی فرق داره ،،خیلی بهتره

چ خوب برامن ۴۰۰ میخاد