2737
2739

قبلا فکر میکردم تو مسائل دعوا بابام از مامانم خیلی بهتره،ولی امشب دیدم،مامانم هر چقدرم عصبانی باشه هر چی از دهنش در نمیاد بگه بهم

امشب یه بحثی بین داداشم بود تو خونه،همیشه طرف اونو میگیره،امشبم مثل همیشه

چون دعوای دو طرفه بود،روش نمیشد فقط به من فحش بده،جمع میبست با برادرم

ولی من میدونستم که منظورش اون نیست منم

کدوم پدری رو دیدین به بچش چند بار بگه خدا مرگت بده؟💔

بزور دستمو گرفته که پاشو برو تو اتاقت جلو چشمم نباش،دستام تا چند دقیقه درد میکرد قرمز شده بود

از چشمام افتاده،هر چی حرف از دهنش در میومد بم زد

سر یه بحث ساده با برادرم

من کینه ای نیستم،ولی هیچوقت نمیبخشمش واسه این رفتارش

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂

میدونن من عصبی ک میشم قلبم درد میگیره،با این حال هیچوقت مراعاتم رو نمیکنن

هر سری سر یه بحثی باهام بحث میکنن

الان همش تپش قلب دارم و قلبم درد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر نازی کند دختر ، خریدارش پدر باشد 

فقط میتونم بهت بگم 

قدرشو بدون 

عاشقانه دوستت داره 

حتی اگه بهت بگه جلو چشمم نباش 

بزار روز عقدت بشه 

اونوقت میبینی داری از تمام روحت جدا میشی 

اونوقت اگه یاد حرف آیلار  افتادی  براش دعا کن 

البته اگه یادت موند 

مرسی ازت 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
عیب نداره پدر  و مادر گاهی عصبانی میشن یه چیز میگن به بچه اشون. ولی دین و دنیا شون بچه هاشون هس ...

ولی من هیچوقت واسه اینکاراشون نمیبخشمشون

فقط این اذیتشون نیست

وقتیم بهشون میگم باشه من مریض،منو ببرید مشاوره،نمیبرن،چون میدونن مقصر خودشونن

2740

نگو 

پدرته برو بهش بگو دلم شکست گفتی خدا مر... بگو دیگه بهم نگو | با لحن احترام آمیز بگو/ خودتو لوس کن  دلشو به دست بیار 

عزیزم عاق والدین خیلی بده مواظب باش ناخواسته گرفتار نشی 

عصبانی شده وگرنه انقدر باباها مهربونن ته اعماق وجودشون عاشق دختراشونن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

عزيزم ناراحت نباش بخدا همه مشكل اعصاب دارن از وضعيت اقتصاديو نداريو مشكلات روحي خدا پدرتو حفظ كنه ولي وقتي ازش ناراحتي دور از جون يه ثانيه به نبودش فكر كني قلبت اتيش ميگيره اونموقع هيچوقت ناراحتيو تو ذهنتم نمياري

خدایا شکرت به خاطر همه چیزززز🙏🏻🙏🏻🙏🏻
اشکالی نداره، اونام عصبی میشن دیگه، 

منم عصبی میشم،همه بعضی روزا حوصله ندارن

ولی باید هر کاری که میتونن رو انجام بدن؟

پدر مادر شدن به همین اسونیا نیس،باید رو عصبانیتشون مسلط باشن،نه سر هر چی کوچیکی اینجوری کنن

میدونن من عصبی ک میشم قلبم درد میگیره،با این حال هیچوقت مراعاتم رو نمیکنن هر سری سر یه بحثی باهام ب ...

خب به جای کینه به دل گرفتن باباتو ببخش برو یه لیوان آب بخور چند تا نفس عمیق بکش فک کن ببین چیکار کنی کنار خانواده  لحظه های خوبی داشته باشی

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
شاید میتونست بدتر از اینم باشه پس شاکر باش  خیلی پدر ها مادرهای دیگ هستن که بچه ها خجالت میکشن ...

میدونی از چی میسوزم،از اینکه مقصر ینفر دیگه باشه بعد اون گوشه خودشو بزنه به موش مردگی

دعواها با تو باشه

اگر نازی کند دختر ، خریدارش پدر باشد  فقط میتونم بهت بگم  قدرشو بدون  عاشقانه دوست ...

ببین من مطمئنا میبخشمش

ولی هیچوقت یادم نمیره اینکارشو

اینکاراشو،حتی فقط بابام نه

عصبانیته دیگه،فقط عصبانیت سر من باید خالی بشه،دعوا دو طرفه بوده دیگه،چرا سر برادرم هم خالی نمیشه؟