2737
2739
عنوان

تا حالا دعا گرفتید اثر کنه؟تو چند مدت؟توروخدا کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 50 پست
سه ماااااااه🥺😭

اره اخرین بارهمسایمون تازگیاجواب گرفته بود 

عروسش بادخترش قهربودن آشتی کردن البته میگفت دعانویسه گفته خیلی دیراومدی اگرزودترمیومدی زودترم جواب میگرفتی

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوزوندنی بود ؟چجوریا بود؟ توروخدا🥺😭

یکیش سوزوندنی بود،یکیشم خوردنی بایدباآب میشستی میخورد،یکیشم میشستی قاطی شامپومیکردی تاباهاش حموم میکرد،یکیشم توخونه بایدمیزاشتم

دنیام پسرم😘😘
اره اخرین بارهمسایمون تازگیاجواب گرفته بود  عروسش بادخترش قهربودن آشتی کردن البته میگفت دعانوی ...

من برای جذب محبت کسی گرفتم و رسما مجبور بودم

یکی دفنی بود

یکی سوزوندنی

یکی همراه داشتنی

حدود دو هفته گذشتع

میگم خدایا چرا خبری نشد

2731
یکیش سوزوندنی بود،یکیشم خوردنی بایدباآب میشستی میخورد،یکیشم میشستی قاطی شامپومیکردی تاباهاش حموم میک ...

من برای جذب محبت کسی گرفتم و رسما مجبور بودم

یکی دفنی بود

یکی سوزوندنی

یکی همراه داشتنی

حدود دو هفته گذشتع

میگم خدایا چرا خبری نشد

من برای جذب محبت کسی گرفتم و رسما مجبور بودم یکی دفنی بود یکی سوزوندنی یکی همراه داشتنی حدود دو ...

طول میکشه

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
من برای جذب محبت کسی گرفتم و رسما مجبور بودم یکی دفنی بود یکی سوزوندنی یکی همراه داشتنی حدود دو ...

ایناروکه همش کامله انگارازجای خوب نگرفتی،یاطرفت اهل مشروب وایناس روش اثرنمیکنه

دنیام پسرم😘😘
2738
سه ماه این دعارو اینور اونور کنم☹ چجوری سرعت ببخشمش؟راهی نداره؟اونی که شما میگی طلسم بود یا قرانی ب ...

همش قرآنی 

سه ماه این دعارو اینور اونور کنم☹ چجوری سرعت ببخشمش؟راهی نداره؟اونی که شما میگی طلسم بود یا قرانی ب ...

اين كارو نكن پشيمون ميشي چيزي رو به زور هيچوقت نخواه هيچوقت.چيزي كه به اين سادگي بياد طرفت به همين سادگي هم ميره .منكه اعتقاد ندارم به دعا ولي بدون هرچي اگه به صلاحت باشه ميرسي الكي خودتو خسته نكن

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
2706