2733
2734
عنوان

کیا طرفشون پارانوئیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا اونجایی که من قبلا خونده بودم...واسه ی این بیماران هم روان درمانی انجام میدن هم دارو درمانی...قبلا خونده بودم که دارودرمانی واسه خیلی ها موفقیت آمیزه چون داروهایی که تجویز میکنن ضداضطراب و کنترل کننده ی توهماته...شاید بهتر باشه قبل از طلاق پیش روانشناس برید و مشورت کنید، الان شما حال روحی مناسبی ندارید و خب طبیعیه که طلاق رو انتخاب میکنید ولی اول از همه چیز بهتره برید پیش روانشناس

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍
یعنی چجوری

هیچ جور نمیتونه بمن ثابت کنه که خیانت نمیکنه بیچاره ۲۴ساعته گوشیش دستمه بیرون میره ثانیه ای بهش اس و زنگ میزنم کسی رو نگاهم کنه من تا چندماه گیر میدم چرا نگاه کردی ازش خوشت اومد حتی تو فیلم هم نمیتونه به کسی بگه خوب ارامشش واز دست داده بااون حرف تاچندماه 😂۲۴ساعته باید ثابت کنه دوسم داره همش فکرمیکنم دوسم نداره اونم خیلی کنار میاد بیچاره میدونم اذیته ولی راه میاد باهام بگو بخند که به هیچ عنوان باهیجکس نمیکنه اگه بکنه که دیکه هیچی

👈🤷👉

شوهر منم پارانویا داره 

البته اوایل به این شرت نبود و راحت زتدگی میکردم 

تقریبا ۱۰ سال بدون هیچ مشکلی ازادانه زندگی کردم 

ولی یک سال پیش به حدی شدید شد که داشتم به طلاق فکر میکردم 

رفت دکتر چند ماه دارو خورد یکم بهتر شد ولی همچنان قابل تحمل نیست 

میگه همه مردا بد هستن 

فکر میکنه همه فقط منو نگاه میکنن

هیچ جور نمیتونه بمن ثابت کنه که خیانت نمیکنه بیچاره ۲۴ساعته گوشیش دستمه بیرون میره ثانیه ای بهش اس و ...

اگه میخوایی از دستت بپره حتما گیر بده چون شک‌نکن از دستت بلاخره فرار می‌کنه گیر دادن باعث پریدنه طرفه 

نمیاد میاد خونه بابام هینا میگه تو غذام ریکا ریختن که من مریض شم    

نه به خودش نگید...اول خودتون تنها باید برید پیش روانشناس و اوضاع زندگیتون رو کاملا توضیح بدید واسش، بعد روانشناس بهتون راه چاره نشون میده که چجور راضیش کنید بیاد یا حتی تلفنی جلسه ی مشاوره رو برگزار کنه با همسرتون، اگر شرایطش رو دارید اول خودتون تنها برید ببینید از دید یه متخصص اوضاع چطوره

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍
اگه میخوایی از دستت بپره حتما گیر بده چون شک‌نکن از دستت بلاخره فرار می‌کنه گیر دادن باعث پریدنه طرف ...

بخدا دست خودم نیست یک ثانیه گوشیشو بگیره دستش من نتونم بفهمم چیکارمیکنه اتیش میگیرم دیگه باید چندروز توضیح بده که جرا گوشیش و دستش گرفته اخه قابل کنترل نیست دست خودم نیست واقعا

👈🤷👉