2737
2734
عنوان

فردا صبح میخام بیبی چک بزنم دل تو دلم نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی به ناشتا نداره چون در طول شب ادرار نمیکنی، ادرار صبح غلیظ تره. بهتر نشون میده... آره خیلی هیج ...

چه علائمی داری؟

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2731
2740
درد شدید سینه... بی اشتهایی تکرر ادرار درد زیردل مثل پریود  

درد شدید سینه و تکرر ادرار از علائم بارداری میتونه باشه احتیاط کن . ۱۰ روز بعد تاخیر جواب آزمایش خون معتبره 

۱۰ روز بعد تاخیر جواب بی بی چک .

یعنی اگر فردا دور از جون منفی بود بازم تا ۱۰ روز صبر کن

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
درد شدید سینه و تکرر ادرار از علائم بارداری میتونه باشه احتیاط کن . ۱۰ روز بعد تاخیر جواب آزمایش خون ...

چاره ای جز صبر نیست...

اما تا حالا اینجوری هاله نینداخته بود برام.

توکل به خدا.